Rūta Ščiogolevaitė, Vilma Javtokienė ir kitos žinomos moterys – apie apatinių rūbų svarbą jų gyvenime

Ugnė Katelynienė, Danguolė Juan-Font, Rūta Ščiogolevaitė su bičiulėmis / Viganto Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-09 20:55
Apatinių drabužių kolekcijos pristatymas – puiki proga užmegzti nekasdieniškus pokalbius. Vilniuje, prekybos centre „Europa“ ketvirtadienio vakarą buvo pristatyta austrų prekės ženklo „Wolford“ apatinių drabužių kolekcija.

Krepšininkų žmonos Vilma Javtokienė ir Ugnė Katelynienė šypsodamosi prisipažino, kad jų gražūs apatiniai dažniausiai...tik guli stalčiuje. Moterys pirmenybę teikia patogiems apatiniams drabužiams.

„Žinoma, yra ypatingų progų ir gražiausiems...“ - sakė U.Katelynienė.

„Iš tiesų kartais nusiperku į akį kritusius apatinius, nors labai abejoju, ar juos dėvėsiu“, - prisipažino V.Javtokienė.

Dainininkė Rūta Ščiogolevaitė mano, kad moters gyvenime yra etapų, kai jos požiūris į apatinius būna vis kitoks. Koks dabar josios?

„Svarbūs. Šiame gyvenimo etape man apatiniai svarbūs, iš naujo juos atrandu“, - spindinčiomis akimis tarė moteris.

Tai reikšmingi drabužiai moters gyvenime - tokios nuomonės ir "Lietuvos ryto" televizijos vedėja Daiva Žeimytė.

Ir pridūrė, kad moteris gerai atrodo ne tik tuomet, kai būna gražiai apsirengusi, bet ir kai patogiai jaučiasi. Tam įtakos, žinoma, turi ir apatiniai.

Stilistė Danguolė Pečiukonytė-Juan Font į šventę atskubėjo itin džiaugsmingai nusiteikusi – kaip tik tądien kirpėja pakeitė jos šukuoseną: plaukai pašviesėjo, patrumpėjo, įvaizdis tapo dar stilingesnis.

Moteris pasakojo, kad didelėje jos batų kolekcijoje yra apsčiai ir tokių, kurie avimi būtent – tik prie apatinių. Šiuo metu mėgiamiausi – britų kompanijos „Agent Provocateur by Charlotte Olympia“ kurti batai specialiai derinami prie šių mados namų apatinių drabužių.

„Kai išeinu iš dušo, ant lovos randu batus, kuriuos jau išrinko vyras ir nori, kad juos apsiaučiau“, - prasitarė Danguolė.

Fotografė Ana Rosso turi pamokančią istoriją. Besilaukianti jos bičiulė vyko švęsti Naujųjų metų į sodybą. Mama jai patarė vilktis ne dailius, o šiltus apatinius – juk dukra aštuntą mėnesį nėščia.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Draugė taip ir padarė – apsivilko senus laikus menančius toli gražu ne stilingus apatinius. Šventės metu jai lūžo koja. Kai draugė atsidūrė ligoninėje, ir gražus daktaras susiruošė dėti gipsą, ji niekaip neišdrįso nusimauti džinsų – juk po jais baisūs apatiniai! Tad gipsą dėjo ant džinsų. Po to įvykio nusprendėme, kad apatiniai bet kada, bet kur – visuomet turi būti nepriekaištingi“, - smagiai pasakojo Ana.

Bet juk gražūs apatiniai dažniausiai nepatogūs?!

„Bet juk ir dailiausi bateliai – nepatogūs, bet mes juos avime“, - D.Juan-Font frazė tapo lyg vyšnia ant torto moteriškų kalbų prisodrintame vakare.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai