Rūta Ščiogolevaitė susilaukė ketvirtosios atžalos: gimė berniukas

Rūta Ščiogolevaitė – ketvirtos atžalos laukimo akimirkos / Karolinos Funkienės nuotr. („Aero Tutis“ vežimėlis)
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-22 14:36
Netrukus 37-ąjį gimtadienį švęsianti dainininkė Rūta Šciogolevaitė sulaukė išankstinės dovanos – birželio 17-ąją dainininkei gimė ketvirtoji atžala – berniukas.

Džiugią naujieną naujienų portalui Žmonės.lt patvirtino pati dainininkė.

„Jaučiuosi puikiai, kol kas neturiu kuo skųstis“, – sakė ji.

Nors anksčiau Rūta yra minėjusi, kad tęs tradiciją ir ketvirtą vaiką pavadins vardu iš „A“ raidės, tačiau koks jis bus pora dar nėra sugalvojusi.

Primename, kad su vyru Rolandu Damijonaičiu Rūta iki šiol augino tris vaikus – Adomą (10), Anabelę (4) ir Aroną (2).

Pati Rūta Žmonės.lt aksčiau yra sakiusi, kad savijauta per šį nėštumą niekuo nesiskyrė nuo to, kaip jautėsi per kitus nėštumus, ji, kaip sako, visada buvo linkusi mažai ilsėtis.

„Galėčiau būti ir ne tokia darbšti – apie tai man pakužda savijauta dienos pabaigoje. Džiaugtis ir svajoti nėra kada, džiaugiuosi, kad jau sugebėjau skirti laiko ir paruošti viską, ko mudviem su mažyliu reikės pirmą mėnesį“, – sakė ji.

Kalbos, kad dainininkė nėščia pasklido žiemą, o pati Rūta ne kartą yra minėjusi, kad turi didžiulį motinystės instinktą. Tačiau, pasak jos, ryžtis ketvirtam kūdikiui ją įkalbėjo vyras Rolandas.

„Įkalbinėjimas buvo aukščiausio laipsnio – nuo daugybės pažadų iki „susirasiu kitą, vis tiek man kas nors pagimdys dar vieną“. Supratau, kad labai rimta“, – anksčiau yra sakiusi Rūta.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai