Rūta Ščiogolevaitė prakalbo apie sunkumus su Jazzu: „Esu visiškai priešingos prigimties“

Merūnas Vitulskis ir Rūta Ščiogolevaitė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-17 15:49
Televizijos įsikūnijimų šou „Muzikinė kaukė“ – netikėti pasikeitimai. Prie Vytenio Pauliukaičio, Livijos Gradauskienės ir Alano Chošnau nuo šio šeštadienio vakaro prisijungs praėjusio sezono nugalėtoja Rūta Ščiogolevaitė. Dainininkė projekto komisijoje pakeis atostogų išvykusią Ingą Valinskienę.

Aktorei Neringai Nekrašiūtei šį šeštadienio vakarą teks įkūnyti scenos dievaitę Justę Arlauskaitę-Jazzu. Atlikusi jausmingą kūrinį „Po mano oda“, garsi moteris sužavės komisijos narius ir salėje sėdinčius žiūrovus. „Toks stiprus ir emocingas pasirodymas. Tu mus visus čia salėje sėdinčius kažkur nuskraidinai, įkvėpei mus“, – neslėps A. Chošnau.

„Mane tiek apėmė ta emocija ir energija, kurią skleidei, kad tiesiog jaučiau šiurpą. Šis pasirodymas atėmė žadą. Manau, kad tai buvo geriausias tavo pasirodymas“, – gražių žodžių Neringai negailės L. Gradauskienė. Komisijos pirmininkas V. Pauliukaitis prisimins, kad būtent įsikūnijimas į Jazzu praėjusiame „Muzikinės kaukės“ sezone R. Ščiogolevaitei atnešė pergalę.

„Man tai buvo pats didžiausias iššūkis, nes aš nejaučiu, nesuprantu ir esu visiškai priešingos prigimties nei Jazzu, – apie svetimą jai stilių sakys Rūta. – Kai pati turėjau ją įkūnyti, buvo daug ašarų, bet ne dėl to, kad aš jos nemėgstu. Nesupraskite manęs klaidingai. Tarp mūsų nėra perbėgusi jokia juoda katė. Tiesiog aš nesuprantu.“

Giedriaus Abromavičiaus nuotr.
Giedriaus Abromavičiaus nuotr.

„Muzikinės kaukės“ komisijos nare tapusi dainininkė R. Ščiogolevaitė sukritikuos N. Nekrašiūtę dėl judesių, tačiau džiaugsis pasirodymo visuma. „Buvo labai daug panašumų ir detalių. Tiesiog įdomu žiūrėti“, – sakys ji. Garsi moteris atviraus, kad pasirodymas jai sukėlė daug prisiminimų: „Labai džiaugiuosi, kad nereikėjo į tikrą Jazzu žiūrėti, nes būtų labai sunku.“

Šio šeštadienio „Muzikinėje kaukėje“ Gražvydas Staigvilas įkūnys Freddie Mercury, Dileta virs Laima Žemaityte, Kotryna Juodzevičiūtė – Maria Callas, Paulius Bagdanavičius taps grupės „Bon Jovi“ lyderiu Jon Bon Jovi, Marius Jampolskis virs legendiniu Aleksu Lemanu, Edgarui Lubiui teks nelengva užduotis įsikūnyti į Aliną Orlovą.

Renginių ir laidų vedėjas Žygis Stakėnas įsikūnys į Bobby McFerriną su hitu tapusia daina „Don't Worry, Be Happy“, Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė virs Edith Piaf, o Aistė Lasytė su kūriniu „Sukasi ratu“ taps grupės „Naktinės personos“ nariu ir „Muzikinės kaukės“ komisijoje sėdinčiu A. Chošnau.

Įsikūnijimų šou „Muzikinė kaukė“ – šį šeštadienio vakarą 19:30 val. per BTV.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai