Rūta Ščiogolevaitė – apie „The Roop“ „Eurovizijoje“: „O jei laimėtumėm, na, ir ką?“

Rūta Ščiogolevaitė / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-10 13:02
Puikiai žinoma Lietuvos atlikėja, penkių vaikų mama Rūta Ščiogolevaitė, daug kartų dalyvavusi „Eurovizijos“ konkurso atrankose, niekada negavo kelialapio į didžiąją sceną, tačiau ne vieną kartą liko antra. „Nežinau, niekada neskaičiavau, kiek kartų likau antroje vietoje. Keletą kartų tikrai. Visuomet reaguoju trumpai, tai man būdinga. Niekada neužsibūnu viename taške ilgą laiką, ar tai būtų didelė sėkmė, ar tai būtų didelė nesėkmė. Nuolat galvoju, o ką aš darysiu toliau, kas toliau? Juk visi tokie dalykai yra kelio dalis“, – pasakoja Rūta.

Dainininkė taip pat kalba ir apie šiais metais „Eurovizijoje“ Lietuvą atstovausiančią grupę „The Roop“.

„Labai žmogiškai galvoju. Pati daina nėra tai, kas buvo praėjusiais metais, be abejo. Kai aš pagalvoju apie šią grupę, pirma mano mintis – kaip man jų buvo gaila praėjusiais metais. Na, tikrai, nuoširdžiai. Nes tai buvo vienas iš tų retų atvejų, kai turėjome tokį šansą ir buvo tokios geros prognozės. Bet kita vertus, o jei laimėtumėm, na, ir ką?“, – LNK laidoje „Šeškinės 20“ teiga R. Ščiogolevaitė.

Rūta Ščiogolevaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Rūta Ščiogolevaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Apie laimėjimą „Eurovizijoje“ diskutuoja ir laidos vedėjas Dž. Siaurusaitis, kuris įsitikinęs, jog Lietuvai užtektų vienos pergalės konkurse.

„Žiūrint iš žiūrovų pusės, kol tu nesi laimėjęs nė karto, tai ta siekiamybė yra labai didelė. Jeigu Lietuva bent kartą laimėtų, tai viskas, dingtų tas susireikšminimas ir visi galėtų atsipalaiduoti. Vieną kartą laimėjom, ir užtenka“, – sako Dž.Siaurusaitis.

 

Ineta Stasiulytė
Ineta Stasiulytė

Kiti vakaro svečiai – Ineta Stasiulytė ir Aistis Mickevičius. Nuotaikingo pokalbio metu su vedėjais Ineta atskleidžia, kaip jai taip puikiai pavyksta persikūnyti į žinomus žmones.

„Kai turiu persikūnyti į kitą asmenį, aš visada su juo. Aš užmiegu su ausinukais, su to žmogaus balsu, kad jis ten man į pasąmonę įlįstų. Dieną žiūriu vaizdo turinį, ką jis šneka. Renku net žodžius, kad galėčiau jo sakiniais kalbėti. Kai norisi atkartoti, neturi būti jokių asmeninių interpretacijų ar noro pajuokauti“, – pasakoja Ineta

Laida „Šeškinės 20“ – trečiadienį per LNK.

Naujausi straipsniai