Rūta Ščiogolevaitė papasakojo apie santykius su savo vyru: taip, jis jaunutis

Rūta Ščiogolevaitė / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Aštriais pasisakymais garsėjanti ir žodžio kišenėje neieškanti dainininkė Rūta Ščiogolevaitė LNK gyvenimo būdo laidoje „Kitu kampu” papasakos visą tiesą apie santykius su jaunesniu savo vyru. „Amžiaus skirtumas tikrai jaučiasi”, – atviravo ji.

Kai prieš penkerius metus Rūta tuokėsi, tuomet ji negalvojo, kad santykiuose su jaunesniu vyru gali būti taip sunku. „Mano vyrui 29 metai. Taip, jis jaunutis. Ir taip, aš turiu daugiau patirties”, – kalbėjo R. Ščiogolevaitė.

Pikti liežuviai ir interneto komentatoriai nepailsdami dainininkę plaka už jos garsiai išsakomą tiesą. Rūta į tai reaguoja pašaipiai, o vyraujantiems stereotipams, kad jauną vyrą galima išsiauklėti kaip tik nori, duoda netikėtą atsaką: „Taip, gal ir yra tiesos, kad, pasiėmus jauną vyrą, galima jį pasikoreguoti pagal save. Tai man labai daug kainavo. Ir nervų, ir sveikatos”.

Rūta Ščiogolevaitė / Martyno Siruso/adfoto.lt nuotr.

Laidoje „Kitu kampu” dainininkė pripažino, kad santykiuose ji ir jos vyras elgiasi tikrai ne taip, kaip rašoma vadovėliuose. Kai kuriems toks tarpusavio bendravimas būtų nepriimtinas, tačiau ši šeima kitaip gyventi tikriausiai negalėtų.

Tris vaikus auginanti garsi moteris nuolat bando atrasti balansą tarp šeimos ir darbo. Tiesa, naujajame televizijos sezone žiūrovai nebeišvydo R. Ščiogolevaitės. Po daugelio metų iš eilės dainininkės nebėra jokio projekto komisijos nario kėdėje. Laidoje moteris prabilo ir apie dabartinę savo kasdienybę.

Kaip garsi moteris elgiasi su jaunesniu savo vyru? Kodėl ji tikina, kad jaunesnis vyras ne visuomet yra geriau? Galų gale, kodėl R. Ščiogolevaitės nebėra televizijos projektuose? Visa tai žiūrovai galės išvysti LNK laidoje „Kitu kampu” su Indre Stonkuviene, rubrikoje „Moterų pasaulyje”, kur kiekvieną savaitę laukia atvirti ir tikri moteriški pašnekesiai. Laidos vedėja žymias moteris pasikviečia pokalbiui ant sofos apie karjerą, šeimą, meilę ir rūpesčius.

„Kitu kampu” – šiandien 20.30 val. per LNK.

Skaitykite daugiau