Rūta Ščiogolevaitė pagaliau išdavė savo ketvirtosios atžalos vardą

Rūta Ščiogolevaitė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-11 16:32
Kai Rūta galvojo vardą pirmagimiui, nesirūpino, kokia bus pirmoji raidė, o štai laukdamasi kitų nusprendė, kad tebūnie tradicija suteikti jiems vardus iš tos pačios raidės. Koks vardas sugalvotas ketvirtai atžalai, ilgą laiką buvo Damijonaičių šeimos paslaptis, tačiau neseniai atlikėja apie jį prasitarė vienoje laidoje.

LRT laidoje Beatos virtuvė Rūta Ščiogolevaitė-Damijonaitienė prisipažino, kad jiedu su vyru ketvirtą savo vaiką pavadino Agnaru. Neįprastą vardą ji pati ir išrinko, o Rolandas prie jo priprato, nuvažiavo ir įregistravo sūnų tokiu vardu. Tiesa, iš pradžių šis vardas Rūtos vyrui atrodė siaubingas.

„Agnaras man patiko dėl tradicinio lietuviško vardo šaknies, kuris kilęs iš vardo Agnė. Šio vardo skambesys labai lietuviškas." – laidoje Beatos virtuvė pasakojo Rūta. 

Moteris taip pat tikino sūnui norėjusi duoti Antano vardą, bet vyras ją atkalbėjęs, neva visi vardai tokie originalūs ir Antanas nederės prie kitų. Aišku, tuomet Rolandas nesusimąstė, kaip Rūtai šaus į galvą pavadinti naujagimį.

Rūta Ščiogolevaitė – ketvirtos atžalos laukimo akimirkos / Karolinos Funkienės nuotr. („Aero Tutis“ vežimėlis)
Rūta Ščiogolevaitė – ketvirtos atžalos laukimo akimirkos / Karolinos Funkienės nuotr. („Aero Tutis“ vežimėlis)

„Kai aš laukiausi septintą mėnesį, pasakiau – eureka! Aš sugalvojau patį gražiausią vardą žemėje. Ir kai aš jam pasakiau, jis tarė: baisiau nebūna. Aš, aišku, pasijuokiau ir sakiau, kad tai jo darbas sugalvoti vardą, o štai aš tiesiog šį pasilaikysiu kaip atsarginį, dėl viso pikto."

Vėliau porai nuvykus užregistruoti vardo, Rolandas paliko tokį, kokį buvo sugalvojusi žmona.

Moteris pasakojo, kad vyras prie jos varianto priprato, susigyveno.

Primename, kad su vyru Rolandu Damijonaičiu Rūta augina dar tris vaikus – Adomą, Anabelę ir Aroną.

Pati Rūta Žmonės.lt aksčiau yra sakiusi, kad turi didžiulį motinystės instinktą. Tačiau, pasak jos, ryžtis ketvirtam kūdikiui ją įkalbėjo vyras Rolandas.

„Įkalbinėjimas buvo aukščiausio laipsnio – nuo daugybės pažadų iki „susirasiu kitą, vis tiek man kas nors pagimdys dar vieną“. Supratau, kad labai rimta“, – anksčiau yra sakiusi Rūta.

Naujausi straipsniai