Rūta Ščiogolevaitė gimusiai dukrai suteikė itin retą vardą

Rūta Ščiogolevaitė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-16 09:43
Gruodžio 10-ąją dainininkei Rūtai Ščiogolevaitei gimė penktoji atžala. Garsi moteris su vyru Rolandu susilaukė dukters, o praėjus kiek daugiau nei mėnesiui, Rūta išdavė ir naujagimės vardą – R.Ščiogolevaitė dukrelę pavadino Areta. Šis vardas – itin retas Lietuvoje.

Kalbėdama su Žmonės.lt Rūta prisipažino, kad vardą sugalvojo dar prieš gimstant dukrelei. „Mane įkvėpė daininkė Aretha Franklin“, – pasakojo ji.

Vardo reikšmės R. Ščiogolevaitė atskleidė neieškojusi, tačiau prisipažino, kad ilgai galvojo, kaip pavadins dukrelę ir rinkosi iš kelių variantų.

Rūta Ščiogolevaitė
Rūta Ščiogolevaitė

Rūta Ščiogolevaitė su vyru Rolandu Damijonaičiu augina ir keturis vyresnius vaikus – sūnus Aroną bai Agnarą, dukrą Anabelę. Iš ankstesnių santykių su šokėju Deividu Meškausku Rūta turi sūnų Adomą.

Vaikų vardai prasidedantys iš „A“ raidės dainininkės šeimoje yra tradicija. Aksčiau kalbėdama su žurnalu „Žmonės“ Rūta yra prisipažinusi, kad, kai galvojo vardą pirmagimiui, nesirūpino, kokia bus pirmoji raidė, o štai laukdamasi kitų nusprendė, kad tradiciškai vaikams vardus suteiks iš tos pačios raidės.

Naujausi straipsniai