Rūta Ščiogolevaitė: „Esu girdėjusi, kad visi penki mano vaikai – nuo skirtingų vyrų“

Rūta Ščiogolevaitė/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-11 12:55
Rūta Ščiogolevaitė apsilankiusi laidoje „VIDO VIDeO“ išsakė nuomonę apie viešumo kainą ir internetinius komentarus. Dainininkė prisipažino, kad ją stebina, jog žmonės iš nuogirdų susidaro įvaizdį apie jos gyvenimą ir tuo tiki.

„O iš tikrųjų nepasakota ir neparašyta yra labai daug“, – sako Rūta. Paklausta apie gyvenime ją lydėjusias didžiausias apkalbas, Rūta sako, kad labiausiai ją prajuokinęs gandas – kad visi jos penki vaikai yra nuo penkių skirtingų vyrų.

„Prisipažinsiu, kad skaitau komentarus, man įdomu. Bet tai nereiškia, kad jie neskaudina. Kas norėtų būtų nekenčiamas? Mane stebina, kad komentatoriai tiek pripratę prie savo purvo balos, kad galvoja, jog pati nusipelnei tų komentarų. „Nereikėjo lįsti į televizorių“, – jie sako. Bet mano profesija tokia, aš turiu būti televizoriuje, kad turėčiau darbo ir uždirbčiau pinigus. Žmonės galvoja, kad, jei esi ekrane, tu jau esi pervertintas, tau nepelnytai pasisekė, ką čia tu vaizduoji. O gal nieko nevaizduoji? Tiesiog dirbi“, – sako Rūta Ščiogolevaitė.

Kai pagimdžiau, net artimieji, vietoje, to, kad parašytų, jog sveikina, paklausė, ar man viskas gerai su psichika.

Dainininkę stebina, kad, jeigu esi žinomas, neva neturi turėti jokių ribų, privalai apie viską kalbėti, privalai patvirtinti ar paneigti žinią. „Aš žinau, kad tokios yra žaidimo taisyklės, bet kas įpareigoja duoti ataskaitą, kas vyksta tavo gyvenime? Jei šneki apie viena, neva turi šnekėti ir apie kita“.

Vidui Bareikiui perkaičius keletą komentarų, Rūta neslėpė, kad jie jos nenustebino – panašių dainininkė yra sulaukusi net iš savo giminių. „Kai pagimdžiau, net artimieji, vietoje, to, kad parašytų, jog sveikina, paklausė, ar man viskas gerai su psichika. „Gimdai ubagus“ – dar toks vienas buvo komentaras iš giminių. Nenoriu gilintis, tai didelė ir gili tema. Prisigimdžiau ir džiaugiuosi“, – kirto Rūta.

Diskusija apie viešumo kainą ir komentarus, kurioje dalyvaus dainininkai Rūta Ščiogolevaitė ir Žilvinas Žvagulis, nuomonės formuotoja Simona Lipnė bei socialinių tinklų žvaigždė Viktorija Siegel – trečiadienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „VIDO VIDeO“.

Naujausi straipsniai