Rūta Ščiogolevaitė – atvirai: „Mano gyvenimas dabar toks, kad sunku nupasakoti“

Rūta Ščiogolevaitė/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-07 13:51
„Nebuvo taip, kad neturėčiau už ką valgyti, bet buvo taip, kad galvojau už ką reikės valgyti... Matant, link kur visa tai linksta, kad advokatų paslaugos yra labai brangios, tai buvo tokių minčių, kaip reikės ateityje gyventi….“, – atvirai prisipažino dainininkė Rūta Ščiogolevaitė (39).

Rūta nerimauja, kad vėl nebūtų paskelbtas karantinas. Penkių vaikų mamai draudimai koncertuoti pavasarį stipriai kirto per piniginę, teko ieškoti išeities kaip išgyventi.

Kaip garsi dainininkė išsisuko karantino metu finansine prasme, kokių gudrybių ėmėsi?

„Visko... Taupiau, buvo net tokia įdomi situacija. Aš buvau labai pikta, kad turėjau prieiti prie tokių priemonių, bet aš tai padariau – turėjau du mamos moliūgus, kuriuos per aktyvios bendruomenės profilį socialiniame tinkle, kur ir gyvenu, pardaviau... Tiesiog parašiau, kad mamytė, neturinti jokios pagalbos, turi išlaikyti keturis vaikus, ir parduoda moliūgus, tad prašom, jei kas norit,  nupirkit. Buvo žmonių, kurie tiesiog parašė ir paklausė, gal galėtų gauti tos mamos numerį ir jai padėti... Aš galvojau, kad tiesiog prisidursiu mamos moliūgais, bet aš prisidūriau ne tik su moliūgais – buvo palikinėjamos sauskelnės už durų... Negaliu patikėti, kad yra tokių žmonių... tokių, kurie suvokia, kad gali padėti, gali dalintis...“, – graudindamasi pasakojo R.Ščiogolevaitė gyvenimo būdo laidai „Nuo... Iki...“

Rūta Ščiogolevaitė / Stop kadras
Rūta Ščiogolevaitė / Stop kadras

Praėjusių metų rudenį žiniasklaidoje pasirodė netikėta žinia – dainininkė Rūta Ščiogolevaitė laukiasi jau penktosios atžalos. Tačiau jau vos po kelių mėnesių ne vieną pribloškė vienas po kito pasirodę keli pranešimai – Rūtos šeimoje krizė, į namus kelis kartus kviesta policija.

Netrukus ir pati dainininkė prabilo apie skyrybas po septynerius metus trukusios santuokos su septyneriais metais jaunesniu vyru, finansų konsultantu Rolandu Damijonaičiu.

„Meluoti apie savo santuoką su Rolandu nenoriu, o visos tiesos sakyti – negaliu. Rizikuoju būti nesuprasta, nes tai, ką išgyvenau, gali suprasti tik tai patyrusios moterys“, – sako Rūta.

39-erių dainininkė Rūta Ščiogolevaitė ir scenoje, ir už jos ribų atrodo geležinė moteris – ji puikiai žino, ko nori, yra savo srities profesionalė, o dabar ne tik augina penkis vaikus, bet ir grįžta į sceną, kad galėtų pasirūpinti gausia šeima. „Mano gyvenimas dabar toks, kad sunku nupasakoti, tai reiktų pamatyti ar patirti, nes žodžiais jūs tiesiog nepatikėtumėte“, – „Nuo... Iki...“ pasakojo Rūta.

Daugiau skaitykite: Rūtai Ščiogolevaitei po skyrybų reikėjo kovoti: „Neišlaikymas savo vaikų – penkis kartus gėda“

Naujausi straipsniai