Rūta Ščiogolevaitė apie Donatą Gutauskienę-Laisvą: „Jaučiu, kad jai daroma bloga įtaka“

Laisva ir Rūta Ščiogolevaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-26 11:37
Iki muzikinio projekto „Žvaigždžių duetai“ finalo liko visai nedaug. Kiekviena pora jau spėjo suformuoti savo įvaizdį bei suburti gerbėjų ratą. Geriausiai tai sekasi bene prieštaringiausiai vertinamai dalyvių porai – Radžiui bei Donatai Gutauskienei-Laisvai. Beveik kiekvieno balsavimo metu jie sulaukia daugiausiai žiūrovų palaikymo, tačiau komisija porą vertina kiek skeptiškiau.

„Aš abejoju, kad Radži šįmet gali laimėti – jis neatitinka absoliučiai jokių šio konkurso nerašytų taisyklių, gal ir nelabai supranta, kokios čia yra jo užduotys“, – atvirai savo nuomonę išsakė „Žvaigždžių duetų“ komisijos narė, atlikėja Rūta Ščiogolevaitė. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Į Rūtos Ščiogolevaitės pastabą, kad yra nuobodus, Radžis atšovė: „Kam stengtis, ir taip gerai atrodau“

„Mano mama visąlaik mane bara ir grūmoja, sako – prarasi tu visus Radžio gerbėjus už savo kritiką“, – šyptelėjo atlikėja. „O aš tada sakau – ačiū, reiškia – ir nereikia. Juk ką jie veiks mano koncerte, net neturėdami humoro jausmo?“ – pridūrė R.Ščiogolevaitė. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Komisijos narė nesutinka, kad Radžis užsipuolamas perdėtai ar netinkamai. „Kiekviename konkurse bet kokiu atveju yra tam tikri kriterijai, o kažkas ateina ir pasiskelbia, kad man čia stengtis nereikia, ir visi mane turi dievinti vien todėl, kad atėjau. Mane tai verčia prunkšti. Suprantu, kad kalbu pakankamai griežtai, bet kodėl nepasakyti to, apie ką kalba beveik visi, kurie turi nors kažkiek suvokimo? Tik kai reikia tai pasakyti garsiai, tada visi staiga nutyla“, – kalbėjo R.Ščiogolevaitė. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Dėl kritikos įsiutęs Radžis paliko „Žvaigždžių duetų“ sceną

„Visgi šio sekmadienio laidoje Radži lyg ir pamėgino į viską pažiūrėti optimistiškiau, ramiau. Gal iš tikrųjų galime tikėtis pokyčių“? – svarstė atlikėja. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Tiesa, R.Ščiogolevaitė niekada negaili komplimentų Radžio partnerei Laisvai. „Aš jos tikrai negiriu tik norėdama pakelti jai nuotaiką. Nesu toks žmogus, kuris sako, kad žmogus genialus, jei taip nėra. O Laisva, manau, ypatingai tinka scenai, čia net klausimų nėra, savo žodžių tikrai neatsiimsiu. Man tik gaila, nes jaučiu, kad Radži daro jai įtaką. Anksčiau ji buvo tikrai ramesnė, ir reakcijų nebuvo tokių audringų – dabar kartais pasirodo, kad jie tarsi apsikeitė vietomis“, – savo nuomonę dėstė R.Ščiogolevaitė. 

Vis dėlto besibaigiantis „Žvaigždžių duetų“ sezonas R.Ščiogolevaitei buvo džiugus. „Man labai didelis malonumas šįmet tai stebėti iš arti, tai apskritai yra labai įdomus projektas, kadangi jis visiškai kitoks, nei kiti Lietuvos muzikiniai projektai. O dėl to, kad kiekviena pora turi savo veidą, savo spalvą, savo užduotis, man buvo be galo įdomu“, – džiaugėsi atlikėja.

Šį sekmadienį su LNK projekto „Žvaigždžių duetai“ atsisveikins dar viena pora, o likusios penkios keliaus į mažąjį finalą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai