Rūta Ščiogolevaitė apie Andriaus Mamontovo antrininką: „Nieko panašaus dar nesu mačiusi“

Rūta Ščiogolevaitė / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-24 16:06
Jau šį sekmadienį LNK eteryje baigsis antrasis antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ etapas. Iš dvylikos scenoje pasirodžiusių dalyvių toliau keliaus tik šeši, taigi kova vyks dėl kiekvieno taško. Norėdami nustebinti komisiją savo sugebėjimais, dalyviai renkasi vis drąsesnius ir sudėtingesnius pasirodymus. Rizikingo žingsnio ėmėsi ir iš Gargždų kilęs Karolis Šileika – vaikinas užsimojo įkūnyti vieną svarbiausių Lietuvos atlikėjų Andrių Mamontovą.

„Jis visada buvo man geriausias Lietuvos atlikėjas. Jei kas ir gali atverti man duris į kitą etapą, tai tik Mamontovas“, - pats Karolis prieš pasirodymą savo sprendimu jautėsi užtikrintas. Tiesa, vaikinas visgi prisipažino bijantis pamiršti atliekamos dainos „Ufonautai“ tekstą.

Tiek dalyiai, tiek ir projekto komisija jau suprato, kad įsikūnyti į Lietuvos atlikėjus yra daug sunkiau, kadangi jie yra dažniau matomi, o jų elgesys bei dainavimo maniera dažnai pažįstama ne vienerius metus.

LNK nuotr.
LNK nuotr.

Visgi K. Šileikos pasirodymas pritrenkė visus. „Pirmą kartą matau tokį reginį – kad vienu metu būtų ir puikus įsikūnijimas, ir skoninga parodija. Niekada nieko panašaus nesu mačiusi. Matyt, esate labai talentingas, - kalbėjo Rūta Ščiogolevaitė. - Visi mano turimi balai šįvakar atitenka jums. Mes visi buvome apakę“.

„Labai lengva įsikūnyti į užsienio atlikėjus, nes mes jų nepažįstam ir nesam matę gyvai, o Mamontovas Lietuvoje visiems yra tarsi šeimos narys. Todėl kai kažkas parodo tokio lygio Mamontovo pasirodymą, jau tampa nebeaišku, kas ką parodijuoja“, – komplimentų negailėjo ir Stano.

LNK nuotr.
LNK nuotr.

Ar sutinkate su komisija? Ar šis įsikūnijimas į Andrių Mamontovą turėtų Karoliui atverti duris į tolesnius projekto etapus? Neįtikėtini įsikūnijimai ir antrojo etapo finišas – antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ scenoje jau šį sekmadienį, 19:30, tik per LNK!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai