Rūta Mikelkevičiūtė išbandė afrikietišką makiažą

Rūta Mikelkevičiūtė / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Jei kas sako, kad natūrali kosmetika brangi, netikėkit – ji itin pigi, – juokiasi Rūta Mikelkevičiūtė, neseniai sugrįžusi iš Afrikoje Zambijoje vykusios „Gelbėkit vaikus“ misijos. – Tik gudrūs verslininkai sugalvojo iš to užsidirbti ir sugalvojo kosmines kainas“. Viename Zambijos kaimų Rūta išbandė makiažo priemones, kuriomis gražinasi vietinės moterys.

„Apsilankėme kaime, kuriame vietinės moterys ruošėsi vestuvėms. Man buvo įdomu, kokias grožio priemones naudoja Zambijos kaimo moterys. Vietinės atnešė anglies gabalėlių ir raudono molio gabalą, manau, kad raudoną ochrą. Iš jo, sutrynusios ir prasijojusios, čia pat pagamino  pudrą. Išėjo nuostabūs dažai.  Anglis – antakiams juodinti, o ochra – skruostams ir veido odai rausvinti. Beje, juodaodėms toks makiažas itin tinka. Oda įgauna bronzos atspalvį“.

Rūta Mikelkevičiūtė / LNK nuotr.

„Kadangi esu smalsi, nusprendžiau pasidažyti taip, kaip tai daro kaimo moterys, – pasakoja Rūta. –  Antakius patepiau anglimi, skruostus – ochra. Aišku, mano baltame veide toks makiažas atrodė gana ryškiai, juodi antakiai pykosi su baltomis o garbanomis, bet, kaip suprantu žiūrėdama į mūsų scenos gražuoles, dabar tai Lietuvoje madinga, – juokėsi Rūta. – Iš tiesų, ochra veidui suteikė natūralaus skaistumo ir raudonio be jokių brangių skaistalų. Mano veidui tai netgi labai patiko – nuo TV grimo jis rausta, o štai nuo šito molio ir anglies jis jautėsi atsigavęs. Pagalvojau, kad atrodau ne ką prasčiau, nei pasidažiusi TV studijoje, o gal net geriau.

Rūta Mikelkevičiūtė / LNK nuotr.

Taigi, merginos, nereikia jokio brangaus permanentinio juodų antakių makiažo, kuris veidui suteikia pjero išvaizdą! Tokį pat juodumą jums suteiks anglis iš laužo – pigu, gerokai natūraliau atrodo  ir visai neskausminga, be to, nusiplauna“, – juokiasi žurnalistė.

Kadrus iš misijos po Zambiją LNK žiūrovai išvys jau penktadienį 19.30 val. filme „Zambija: ačiū, Lietuva!“

Rūtos Mikelkevičiūtės ir Giedrės Talmantienės filmo apie Zambiją pristatymas (19 nuotr.)
+13
Rūta Mikelkevičiūtė ir Giedrė Talmantienė Zambijoje išbandė afrikietišką stilių (8 nuotr.)
+2
Rūta Mikelkevičiūtė ir Giedrė Talmantienė Zambijoje filmavo dokumentinį filmą (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau