Rūta Mikelkevičiūtė ir Rolandas Remeikis: „Kai turi vaikų, santuoka – ne dviejų žmonių, o visos šeimos šventė“

Rūta Mikelkevičiūtė ir Rolandas Remeikis su vaikais
Šaltinis: „Žmonės“
AA

„Ši santuoka yra padėka Dievui, kuris mums padėjo santykius išlaikyti daugiau kaip dvidešimt metų. Tikiuosi, ir toliau padės“, – žurnalui „Žmonės“ sakė populiari televizijos laidų vedėja Rūta MIKELKEVIČIŪTĖ (44).

Praėjusį šeštadienį mažutėje sostinės Šv. Kryžiaus bažnyčioje ji meilę prieš Dievą prisiekė montažo režisieriui Rolandui REMEIKIUI (45). Mamą prie altoriaus lydėjo penkiolikmetė duktė Dominyka, o bažnyčioje jas pasitiko tėtis su mažuoju Jonu Antanu (1 m. 7 mėn.) ant rankų.

Pora su vaikais į bažnyčią, prie kurios jau būriavosi šventės svečiai, atriedėjo baltu „Bentley Arnage“. Iš automobilio išlipusi nuotaka pribloškė puošniu karališku apdaru – žemę šluojanti suknelė buvo nusagstyta daugybe rankų darbo gėlių. Ją Rūtai sukūrė mados namų „INGRID INŽI“ dizainerė Ingrida Rutkauskaitė-Naujokė. Tokiomis pačiomis gėlėmis dekoruotą suknelę Ingrida sumodeliavo ir jos dukrai, taip pat pasirūpino Jono Antano šventine eilute. Rūta išdavė, kad žiedus jiedviem su Rolandu sukūrė kolegė Indrė Makaraitytė, kurios hobis yra juvelyrika. Ši sumanė žiedus pažymėti poros atžalų pirštų atspaudais. Ant vienas kito žiedų pirštų atspaudus paliko ir Rūta su Rolandu.

Į gėlėmis išpuoštą šventovę pora žengė skambant meilės dainai, kurią a cappella atliko „Quorum“ vyrai, o prie jų prisijungė dainininkai Vladas Kovaliovas ir Vaida Genytė. Prie altoriaus juos pasitiko kunigas Ričardas Doveika. Po Santuokos sakramento apeigų ir mišių šventės dirigentas aktorius Gintaras Mikalauskas visus pakvietė į Trakus. Ten Užutrakio dvaro sodyboje esančio restorano „Fransua Terasa“ erdvėje vyko puota. Į šventę susirinkusius svečius pasitiko pianisto Daumanto Slipkaus romantiškos improvizacijos. Kad šventė būtų smagi, graži ir stilinga, pasirūpino gera Rūtos bičiulė – vedybų planuotoja Kristina Kaikarienė. „Kristina su komanda sukūrė pasaką. Ten atvažiavę negalėjome patikėti, kad tai – mūsų šventė“, – įspūdžiais dalijosi Rūta. Vaišėmis jau ne pirmą sykį per Rūtos ir Rolando šventes rūpinosi restoranas „PJazz“.

Vakarui įsisiūbavus, svarbiausiems šventės kaltininkams skambėjo meilės dainos, linkėjimai, netrūko malonių siurprizų, jaunieji sušoko ir vestuvinį valsą. Vidurnaktį dangų nušvietė fejerverkai, o po jo prasidėjo audringi šokiai.

Išskirtinis reportažas ir gražiausios šventės akimirkos – tik naujausiame žurnale „Žmonės“. Šiame numeryje taip pat skaitykite:

Vilniaus Šv. Kryžiaus bažnyčioje susituokė Rūta Mikelkevičiūtė ir Rolandas Remeikis (4 nuotr.)
Vyginto Skaraičio nuotr.
+1

„Žmonės" Nr. 30

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: „Žmonės" Nr. 30, Author: Žurnalas „Žmonės", Name: „Žmonės" Nr.

Skaitykite daugiau