Rūta Meilutytė dalį olimpinės premijos skirs močiutės namo sutvarkymui

Rūta Meilutytė su artimaisiais / Mariaus Žičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-08-14 21:37
Kai skambant Lietuvos himnui plaukikė Rūta Meilutytė (15) žengė ant paties aukščiausio olimpinio laiptelio, jos akyse spindėjo ašaros, tačiau to, kas dėjosi jos širdyje, niekas nežino. Antradienio vakarą Rūta atvirame interviu pasakojo ne tik apie olimpinio aukso kainą, bet ir kur išleis pelnytą 400 tūkst. litų premiją.

„Kai stovėjau ant pakylos, man linko kojos, galvojau, kad nualpsiu. Negaliu apsakyti, koks tai buvo jausmas“, – apie savo išgyvenimus atsiimant olimpinį auksą LNK laidai „Karamelinės naujienos“ pasakojo Rūta Meilutytė.

Rūta prisipažįsta, kad po to, kai jai ant kaklo buvo užkabintas aukščiausio lygio olimpinis apdovanojimas, kaip iš gausybės rago pasipylė įvairiausi pasiūlymai. Stilistai siūlėsi nemokamai aprengti plaukikę, o reklamos specialistai suka galvas, kaip prisivilioti olimpietę reklamuoti vienus ar kitus produktus. Maža to, į savo koncertą Vilniuje Rūtą pakvietė net pati Lady Gaga. Tačiau kukli mergina patikino, jog „sunkiausia buvo atlaikyti žurnalistų dėmesį“.

Paklausta, kur išleis iškovotą 400 tūkst. litų premiją, Rūta šypsodamasi tikino, kad didelių planų neturi. Mergina tik užsiminė, kad nusipirks keletą smulkmenų sau ir tiek. Visą pasaulį sužavėjusiai plaukikei kur kas svarbiau suremontuoti močiutės, kurią po mamos mirties ji jaukiai vadina mama, namus Kaune. Galbūt pagaliau pastatyti tvorą.

„Juk mūsų namas jau senas ir čia gyveno mano proseneliai“, – laidai sakė jau dabar legenda tapusi olimpinė čempionė Rūta. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai