Rūta Mazurevičiūtė tapo „Minimi“ vasaros kolekcijos modeliu

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė / Karolinos Funkienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-21 12:20
Moteriški, patogūs ir amžinai madingi – taip būtų galima apibūdinti kaunietės Nijolės Čeponienės kuriamus drabužius. Naujausios vasaros kolekcijos veidu kūrėja pasirinko „Mis Lietuva 2013“ nugalėtoją Rūtą Elžbietą Mazurevičiūtę.

Trejus metus mados versle besisukanti „Minimi“ prekinio ženklo įkūrėja N.Čeponienė džiaugiasi jau subūrusi nemažą klienčių ratą.

„Kuriu drabužius tiek vaikams, tiek suaugusiems. Paskutinę kolekciją paskyriau tik moterims. Joje vasariškos suknelės, kelis švarkeliai, tiksiantys vėsesniam vakarui ar rudens pradžiai. Kolekcija pasižymi funkcionalumu, keletas suknelių, priderintos prie aukštakulnių, puikiai tiktų į vakarėlį, tačiau su sportiniais bateliais būtų nepamainomos prie jūros. „Minimi“ apranga tinka tiek mėgstančiai klasikinį, tiek sportinį stilių“, – įsitikinusi kūrėja.

Karolinos Funkienės nuotr.
Karolinos Funkienės nuotr.

Kūrėja stebina ir gana nedidelėmis drabužių kainomis. Pasak Nijolės, ji nenori prisirišti prie aukštesnes pajamas uždirbančių – didžiausias džiaugsmas leisti jaustis ypatingoms kuo daugiau moterų.

Naujausios vasaros kolekcijos veidu moteris pasirinko „Mis Lietuva 2013“ nugalėtoją Rūtą Elžbietą Mazurevičiūtę. „Minimi“ įkūrėją sužavėjo gražuolės nuoširdumas, komunikabilumas ir išvaizda.

Karolinos Funkienės nuotr.
Karolinos Funkienės nuotr.

„Rūta ne tik labai graži moteris. Ji puikiai pozavo prieš objektyvą. Kai reikėjo buvo seksuali, o netrukus virto vasarišką energiją spinduliuojančia dama. Žinoma, tokio efekto nebūtų be Elvyros Monginienės kurtų papuošalų, kurie žavi daugybę įspūdingiems aksesuarams neabejingų moterų. Fotosesijai prireikė vos poros valandų, o rezultatas pradžiugino visus“, – pasakojo N.Čeponienė.

Sužavėta reklamuojamų drabužių, R.E.Mazurevičiūtė suprato, kad nori turėti visą kolekciją savo spintoje. „Iš pradžių drabužiai man pasirodė labai kokybiški, gerai pasiūti. Užsidėjusi pirmąją suknelę supratau, kad noriu visko!

Karolinos Funkienės nuotr.
Karolinos Funkienės nuotr.

Atsisakiau sutarto honoraro, o už savo darbą paprašiau drabužių. „Minimi“ apdarai ne tik stilingi, bet ir patogūs. Tokia ir turi būti apranga – nevaržyti žmogaus, tačiau leisti jaustis gražiai. Nijolės kuriamais drabužiais mielai pasipuošiu tiek į darbą, tiek į vakarėlį. Draugės taip pat susižavėjo šia kolekcija, aš sulaukiau labai daug komplimentų“, – šypsojosi modelis.

Siekdama kokybės ir išskirtinumo, „Minimi“ dizainerė perka audinius užsienyje. Moteris juokiasi, kad populiariausia kolekcijoje – ilga, gėlėta suknelė. „Šis audinys yra iš Italijos. Teko jo ilgai laukti, tad nusipirkau didelį kiekį. Klientės gali būti ramios – kitur tokios suknios tikrai neras“, – tikina kūrėja.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai