Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė: „Moteris nėra tik gležna būtybė“

Rūta Mazurevičiūtė / Adam Aleksejėvič nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė (25), tapusi „Mis Lietuva 2013“, iki šiol skatina gražuoles nepamiršti, kad jos ne nebyli puošmena, sėkmingo vyro pašonėje, ar namų židinio deivė, kuri tik rūpinasi vaikais ir buitimi. Būdama savanore ir dalyvaudama karinėse pratybose Rūta įgijo patirties. Tai ją užgrūdino, padarė stipresne ir drąsesne.

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė / Adam Aleksejėvič nuotr.

Naujoji fotosesija, kurioje gausu militaristinės atributikos, skirta moterims-kovotojoms.

„Sakoma, jog tik kovodamas žmogus gali pasiekti didžiausią gerovę ir laimę. Šioje fotosesijoje ir norėjosi atskleisti, jog moteris nėra tik gležna, bejėgė būtybė. Kaip Sokratas kažkada rašė: „Jeigu tikrai nori patekti į Olimpo kalną, neabejok, kad kiekvienas žingsnis tave veda jo pusėn“. Gyvenime ir stengiuosi vadovautis šiuo filosofišku patarimu“, – Žmonės.lt pasakojo misė.

Po visuomenę krečiančių skandalų, kuomet merginos po truputį prabyla apie seksualinį priekabiavimą darbe, kada atveria širdis bei dalijasi skaudžiomis patirtimis, svarbu nepamiršti, jog moteris gali už save pastovėti ir ji niekada nėra viena.

„Naujoje fotosesijoje atskleidžiau visai kitokią savo pusę nei ankstesniuose darbuose. Norėjau įkvėpti stiprybės“, – pasakojo R. E. Mazurevičiūtė.

Rūtą draugai apibūdina, kaip paprastą, darbingą asmenybę. Ji – modelis, pasakojantis savo istoriją.

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė / Adam Aleksejėvič nuotr.

„Fotosesija užtruko daugiau nei 6 valandas, tačiau iš Rūtos nei karto neišgirdau, kad jai pabodo ar ji pavargo, tai tik įrodo jos profesionalumą. Prie fotosesijos prisidėjo ir profesionali grimerė, kuriai atliktas makiažas taip pat tapo savotišku iššūkiu, kadangi makiažo priemonėmis reikėjo ištepti ir Rūtos veidą, bei kūną, šukuosena pasirūpino ne viename televizijos projekte dirbanti plaukų stilistė Lina Tamošiūnienė, na, o stiliumi, kaip jau, turbūt, tapo įprasta pasirūpinau aš pats“, – atviravo Rūtą įamžinęs fotografas Adam Aleksejėvič.

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė įsiamžino Adam Aleksejėvič fotosesijoje (9 nuotr.)
+3
Skaitykite daugiau