Rūta Mackevičiūtė sulaukė didžiausios Kalėdų dovanos: moteriai gimė antroji atžala

Rūta Mackevičiūtė ir Eduardas Fedotovas / „Mark & Migle“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-01 18:39
Prekinio ženklo „Coocoomos“ įkūrėjai Rūta Mackevičiūtė ir Eduardas Fedotovas šias šventes sutiks kaip niekad džiugiai – šeimą papildė naujas narys. Porai gimė antroji atžala. Apie tai E.Fedotovas pranešė socialiniuose tinkluose.

„Šeima didėja“, – antradienio vakarą savo bičiuliams oficialiai paskelbė verslininkas E.Fedotovas, pasidalijęs mylimosios nuotrauka su vaikeliu ant rankų.

Rūtai Mackevičiūtei ir Eduardui Fedotovui mažylis – antras šeimoje. Kartu jie augina dukrą Sofiją. 

Apie tai, kad laukiasi, drabužių kūrėja feisbuke pranešė liepą. 

Tuomet portalui Žmonės.lt ji pasakojo, kad vaikelis pasaulį turėtų išvysti gruodžio mėnesį. Šeimos šiais metais laukė dar viena maloni permaina – neseniai jie persikėle į naujus namus.

„Kai įrenginėjome namą, buvome numatę tik vieną vaiko kambarį, todėl dabar teks daug ką pergalvoti“, –  tada užsiminė R.Mackevičiūtė.

Moteris prisipažino, jog antrasis nėštumas – kiek ramesnis bei aiškesnis. Tiesa, nerimą visu šiuo laikotarpiu šeimai kėlė pandemija. Žinoma, kiek įmanoma nėščioji stengėsi neprarasti optimizmo ir tikino jaučianti, jog viskas susiklostys gerai.

Rūta ir Eduardas portalui Žmonės.lt yra pasakoję, kad susipažino per bendrus draugus ir netrukus ne tik pamilo vienas kitą, bet ir ėmėsi bendro verslo – moteriškų drabužių, avalynės, aksesuarų, namų kvapų kūrimo.

Naujausi straipsniai