Rūta Loop pristato dainą „Tavo delnuose“: vaizdo klipe filmavosi kartu su mylimuoju

Rūtos Loop dainos „Tavo delnuose“ vaizdo klipo filmavimas
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-10-22 10:10
Dainininkė Rūta Žibaitytė, geriau žinoma sceniniu vardu Rūta Loop, po ilgesnės pertraukos pristato naują, romantika dvelkiantį kūrinį „Tavo delnuose“.

Šis etapas atlikėjai itin ypatingas – kitų metų pradžioje Rūta Loop planuoja išleisti savo EP albumą. Tai bus antrasis, tačiau mažesnės apimties albumas, kuris kalbės apie įvairias santykių fazes.

„Santykių tema man yra labai įdomi ir, turbūt daug kas sutiks, neišsemiama. Santykis su mylimuoju ar mylimąja, šeima, draugais, pažįstamais ar nauja pažintimi – visa tai mus daro tokius, kokie esame dabar. Bet ar tau patinka dabartinis tu? Šį kartą noriu kalbėti apie įvairias santykių fazes, etapus – nuo stipraus susižavėjimo iki abejojimo ir tikros meilės perėjusios viską“, – dalinasi Rūta.

Rūtos Loop dainos „Tavo delnuose“ vaizdo klipo filmavimas
Rūtos Loop dainos „Tavo delnuose“ vaizdo klipo filmavimas

Rūta Loop pasakoja, kad kūrinys „Tavo delnuose“ bus pirmasis iš artėjančio albumo, kuris kalba apie tą pirmą susižavėjimą, jautrią, gražią meilę.

„Žinote, niekad negalvojau, kad sukursiu tokią romantišką dainą. Jeigu užsuktumėte į mano studiją ir išgirstumėte, kokios nuotaikos vyrauja ten, sakytumėte, kad aš esu gana melancholiška, tačiau mano asmenybė gana skiriasi nuo muzikos, kuri iš manęs išeina“, – šypsosi ji.

„Tačiau negaliu ignoruoti ir to, kas iš manęs išeina retsykiais. Žinoma, muzika, kurią kuria atlikėjai, taip pat ir aš, negali nekoreliuoti su įvykiais ar etapais, kurie vyksta tikrame gyvenime. Kartais apdainuoji kitų istorijas, kartais savas. Neslėpsiu – ši daina atspindi mano pačios vidinę būseną“, – priduria atlikėja.

Rūtos Loop dainos „Tavo delnuose“ vaizdo klipo filmavimas
Rūtos Loop dainos „Tavo delnuose“ vaizdo klipo filmavimas

Dainos kūrėja mano, kad šis kūrinys, žiūrint iš draugų ir artimųjų perspektyvos, bus artimiausias ir labiausiai atspindintis ją kaip asmenybę. Atlikėja tikisi, kad daina suras savo klausytoją, ypač šiomis atšalusiomis rudens dienomis.

„Tikiu, kad ši daina nuneš visus į santykių pradžią ir jaukius prisiminimus. Galbūt kažkas ką tik įsimylėjo, o gal kažkas ieško atgaivos. Ši daina pilna to švelnumo, kilnumo ir empatijos vienas kitam“, – šypsosi Rūta.

Rūtos Loop dainos „Tavo delnuose“ vaizdo klipas: 

Pačią dainą ir jos emociją atspindi ir vaizdo klipas. „Nepaprastai džiaugiuosi, kad mums pavyko išpildyti klipo idėją taip, kaip ir įsivaizdavau. Tiesą sakant, labai dažnai būna taip, kad vienaip įsivaizduoju savo galvoje, o galutinis rezultatas smarkiai prasilenkia su mano vizija. Tačiau šįkart jaučiu, kad vaizdas ir daina kvėpuoja tuo pačiu ritmu“, – sako ji. 

„Pirmiausia, magiškai pavyko rasti turbūt paskutinę saulėtą ir gražią dieną, kurios tikrai labai reikėjo, norint perteikti dainos jausmus. Turėjome labai jaukią ir visiškai paprastą popietę – važinėjome su mano draugu Edgaru ir operatoriumi Miku Zabulioniu po įvairias apylinkes, išlipdavome laukuose ir tiesiog stengėmės įamžinti natūralias akimirkas. Labai pasitikiu Miku, todėl net nedvejojau, kad būtent jam pavyks rasti tą teisingą santykį ir klipas neatrodys per saldus. Svarstėme, ar klipe reikėtų filmuotis su aktoriumi, ar su savo antra puse, bet juk viskas žymiai natūraliau ir tikriau, kai vaidinti nereikia“, – juokiasi Rūta.

Fotogalerija: 

Naujausi straipsniai