Rūta Loop pristato dainą „Ir tai praeis“: gimė miško apsupty ir kviečia pažinti save

Rūta Loop / Miglės Tareilytės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Svajingoji atlikėja Rūta Loop pristato dar vieną naują kūrinį, kuriuo tikisi palydėti niūrų rudenį ir pasitikti žiemą. Dainininkė džiaugiasi, kad ruduo buvo išties daug muzikos ir kūrybinių minčių atnešęs sezonas, kurio metu gimė daug naujų, dar šviesą besiruošiančių išvysti dainų.

„Rugsėjo mėnesį kartu su Edgaru Žaltausku, Kasparu Meginiu bei Juozu Martinkėnu išvykome į Meškos rezidenciją, kūrybinę stovyklą. Ten, apsupti gražios gamtos bei pabėgę nuo miesto šurmulio, turėjome galimybę kurti muziką. Būtent ši daina yra viena iš ten gimusių kūrinių“, – dalinasi atlikėja.

Rūta pasakoja, kad ši daina išties atliepia daugelio žmonių jausmus ir kylančius klausimus, kurie, atlikėjos manymu, dažniausiai pasireiškia būtent rudenį.

„Turbūt nieko nenustebinsiu, o gal kaip tik rasiu daugiau bendraminčių sakydama, kad ruduo – susimąstymo metas. Metas, kai svarstai save, pasaulėžiūrą, darbo kryptį, santykius ir apskritai atrodo lyg ruduo sukurtas klausinėti, kvestionuoti ir analizuoti save ir aplink supantį ratą.

Ši daina kalba apie žmogaus norą pažinti save, savo vidinius išgyvenimus, klausimus, kurie vis lieka neatsakyti, o gal niekada ir nebus ir tą smalsumą, norint dar visko paragauti, patirti. Ir tai visiškai nepriklauso nuo kito žmogaus, tai tavo asmeninis noras ir užgaida. Tad dainos lyrinis subjektas lyg pradeda pokalbį su artimu. Jis sako, kad jis nieko negali padaryti ir niekaip negali jo išgelbėti ir tik jis pats turi rasti savo atsakymus“, – atvirauja Rūta.

Rūtos Loop daina „Ir tai praeis“:

Muzikinis vaizdo klipas, kurį atlikėja kūrė kartu su kūrybine komanda „SOUND FOCUS“ išties įprasmina dainos žinutę bei jausmą, slypintį dainos tekste.

Atlikėja Rūta Loop dalinasi filmavimo užkulisiais ir mano, kad klipas puikiai atspindi dainos tematiką. „Labai džiaugiuosi atradusi tokią profesionalią ir išties žingeidžią komandą „SOUND FOCUS“, kurie išgirdo dainą, jos mintį ir išpildė tai vaizdu. Norėjome perteikti pokalbį su artimu, tad pasivaikščiojimas miškais ir Vilniaus gatvėmis atrodė tinkamas ir subtilus, o ir pati daina gimė miškų apsupty“, – pasakoja Rūta.

Rūta Loop kviečia visus pasivaikščioti kartu ir paieškoti tų atsakymų, kurie, anot atlikėjos, slypi mūsų viduje.

Vaizdo klipo filmavimo užkulisiai – fotogalerijoje:

Rūtos Loop dainos „Ir tai praeis“ vaizdo klipo filmavimo užkulisiai (25 nuotr.)
+19
Skaitykite daugiau