Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė konkurse „Mis Pasaulis“ kol kas dar nesužibėjo

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė / Kadras iš „YouTube“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-09-11 15:15
Gražiausia Lietuvos mergina išrinkta Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė jau leidžia laiką Indonezijoje, kur vyks „Mis Pasaulio“ finalas, tačiau jokiose rungtyse lietuvė kol kas nesužibėjo.

Iki grožio konkurso „Mis Pasaulis“ finalo liko dar kelios savaitės, tačiau gražuolės iš įvairiausių pasaulio kampelių jau suvažiavo į Indoneziją, kur šiemet vyksta konkursas. Lietuvos atstovė į Indoneziją išvyko praėjusią savaitę.

Gražuolės dalyvauja įvairiuose renginiuose, kur turi progą reklamuoti savo šalį. Merginos taip pat dalyvauja ir rungtyse – gražuolės bandė jėgas golfo aikštynuose, taip pat rungėsi sporto varžybose ir bikinio konkurse.

Nors bikinio rungties nugalėtojos bus paskelbtos tik rugsėjo 28 dieną, kuomet vyks „Mis Pasaulio“ finalas, tačiau jau aišku, kad Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė šio titulo nepelnys – ji nepateko nei į šios rungties finalą, nei į pusfinalį. Lietuvė taip pat neišsiskyrė ir sporto varžybose.

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė gražiausia šių metų mergina tituluota rugpjūčio 15 dieną vykusiame grožio konkurse, kuriame varžėsi 16 dalyvių.

 
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai