Russellui Brandui atsisakius Katy Perry milijonų, dainininkė su šypsena pasirašė skyrybų dokumentus

Katy Perry / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-02-09 13:44
Populiari dainininkė Katy Perry tiesiogine to žodžio prasme su šypsena pasirašė skyrybų su britų komiku Russellu Brandu dokumentus – prie savojo parašo ji nupiešė ir besišypsantį veiduką.

Kaip praneša užsienio žiniasklaida, skyrybos buvo draugiškos, o Tmz.com žiniomis, pora pasirašė visapusišką susitarimą. Nurodoma, kad Katy Perry išlaikė savo milijonus. „Forbes“ duomenimis, R.Brandas teturi 4 mln. svarų sterlingų (apie 16,5 mln. Lt) vertės turto, o jo buvusi žmona – net 28  mln. svarų sterlingų (apie 115,5 mln. Lt).

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Pora susituokė 2010-ųjų spalį, o skirtis nutarė 2011-ųjų gruodį. Kadangi 36-erių R.Brandas ir 27-erių Katy Perry nebuvo pasirašę ikivedybinės sutarties, pagal Amerikos įstatymus vyras galėjo reikalauti jam priteisti pusę dainininkės pelno, sukaupto per jų santuokos metus. Tačiau britas atsisakė bet kokių pretenzijų į buvusios žmonos pinigus.

Paskutiniuosius teismo dokumentus pora pasirašė trečiadienį Los Andželo aukštesniajame teisme. Katy Perry susigrąžino savo mergautinę pavardę ir vėl tapo Katheryn Elizabeth Hudson.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai