Russello Brando širdyje Katy Perry vietą užėmė meksikietė menininkė Oriela

Russellas Brandas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-02-20 07:13
Užsienio bulvarinė spauda praneša, kad britų komikas Russellas Brandas, neseniai išsiskyręs su dainininke Katy Perry, jau surado naują mylimąją. Teigiama, kad jis šiuo metu susitikinėja su meksikiečių dailininke ir modeliu Oriela Medellin Amieiro.

Dailymail.co.uk žiniomis, 25-erių menininkė su R.Brandu susipažino jogos užsiėmimuose, kuriuos abu nuolat lankio. Praėjusią savaitę daili moteris buvo pastebėta išeinanti iš britų komiko buto, kur nakvojo.

Atradę vaizdo klipą, kuriame nusifilmavusi Oriela Medellin Amieiro, britų žurnalistai tikina nesistebiantys, kad efektinga meksikietė krito 36-erių R.Brandui į akį. Pakalbinta leidinio „The Sun“ dailininkė drovėjosi pasakoti apie savo ir komiko santykius, pasakiusi tik: „Man nepatogu apie tai kalbėti.“

Oriela Medellin Amieiro išgarsino savo vardą meno pasaulyje nuogo kūno piešiniais, kurių kiekvienas vertinamas apie 4,5 tūkst. svarų sterlingų (apie 18,7 tūkst. Lt). „Mano darbe nagrinėjama kaltė, jausmingumas, seksualumas ir susilaikymas iš moters perspektyvos“, – savo tinklalapyje rašo meksikietė.

R.Brandas su buvusia žmona Katy Perry išsiskyrė praėjusių metų gruodžio 14-ąją, praėjus 14-ai mėnesių po Indijoje įvykusių jų vestuvių. Teisėjas patenkino poros skyrybų prašymą vasario 8-ąją, tačiau oficialiai pagal Kalifornijos įstatymus jie bus išskirti tik liepą.

WandaFall2011 from Oriela Medellin Amieiro on Vimeo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai