Russellas Brandas savo turo „Messiah Complex“ pasirodymus atšaukė dėl motinos ligos

Russellas Brandas su mama Barbara / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-03-10 16:39
Garsus britų komikas Russellas Brandas (38) atšaukė keletą turo „Messiah Complex“ pasirodymų Didžiojoje Britanijoje po to, kai jo motinai Barbarai antrą kartą buvo diagnozuotas krūties vėžys, rašo Dailymail.co.uk.

Russellas turėjo pasirodyti Derbyje penktadienio, kovo 7-osios, vakarą, tačiau jis nusprendė atidėti pasirodymą ir daugiau laiko praleisti su šeima šiuo sunkiu laikotarpiu.

„Mes labai apgailestaujame, tačiau buvome informuoti, kad dėl šeimos nario ligos Russellas negali surengti pasirodymo šį vakarą. Jo pasirodymas yra nukeliamas į pirmadienį, balandžio 14-ąją“, – sakė „Assembly Rooms“, kuriuose pasirodymą turėjo surengti komikas, atstovas.

Atšaukus pasirodymus ne tik Derbyje, bet ir Vorike, R.Brandas „Twitter“ paskyroje rašė: „Atsiprašau dėl nesusipratimų ir datų perkėlinėjimo. Mano mama negaluoja. Bilietai galios į kitus pasirodymus arba už juos bus grąžinti pinigai.“ Portalas Žmonės.lt primena, kad R.Brandas turėjo surengti savo pasirodymą ir Lietuvoje vasario 23-iąją, tačiau dėl asmeninių ir tuomet neįvardytų priežasčių, šis buvo atšauktas.

Vėliau jis prabilo apie motiną užklupusias bėdas „Youtube“ šou „The Trews“ metu: „Šiuo metu mano mamai atsinaujino krūties vėžys.“ Russellas prisipažino apie motinos ligą kalbėdamas apie finansinius apribojimus šalies medicinoje ir pabrėžė, kad viešas aptarinėjimas ir diskusijos apie vėžį žiniasklaidoje nepadeda tiems, kurie juo serga, taip pat ir jo mamai Barbarai.

Pokalbio metu jis paminėjo, kad mama lankosi Nacionalinės sveikatos tarnybos organizuojamuose paramos susitikimuose, kurių naudą ji vertina.

Barbara, kuri yra artima su sūnumi R.Brandu, prieš tai laimėjo kovą su gimdos vėžiu, kai komikui buvo 8 metai. Po metų jai buvo diagnozuotas krūties vėžys.

Dar nėra aišku, ar Russellas toliau tęs savo turą ir ar jis pasirodys Londone ir Plimute savaitgalį suplanuotuose pasirodymuose.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai