Russellas Brandas nekorektiškai pasišaipė iš buvusios žmonos Katy Perry sugebėjimų lovoje

Katy Perry ir Russellas Brandas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-08-09 21:07
Britų komikas Russellas Brandas savo humoro vakare Londono teatre ėmė laidyti nekorektiškus juokelius apie savo ir buvusios žmonos dainininkės Katy Perry seksualinį gyvenimą, rašo „Us Weekly“.

Anot „San Francisco Gate“, 38-erių komikas į savo programą įtraukė ir nevykusius juokelius apie buvusią žmoną.

„Kai išsiskyriau, svarsčiau tapti vienuoliu. Kai esi vienuolis, negali su niekuo mylėtis. Kai esi susituokęs, gali mylėtis su vienu žmogumi. Tai tik vienu žmogumi daugiau nei būnant vienuoliu. Ne toks jau ir didelis skirtumas. Mylėdamasis galvodavau: galvok apie bet kurią kitą, bet kurią kitą“, – apie savo santuoką su dainininke Katy Perry juokavo komikas.

Tai ne pirmas kartas, kai savo humoro vakaruose Russellas Brandas šaiposi iš Katy Perry. Tai jis darydavo net kol jie dar buvo susituokę. „Jis laidydavo juokelius apie mane nežinodamas, kad aš esu auditorijoje, nes ateidavau norėdama jį nustebinti“, – interviu žurnalui „Vogue“ šią vasarą sakė Katy Perry, pripažinusi, kad ilgainiui Russello Brando humoras jos akyse prarado žavesį.

Skyrybų prašymą Russellas Brandas ir Katy Perry pateikė 2011-ųjų gruodį, praėjus vos 14-ai mėnesių nuo jų vestuvių. Oficialiai jiedu išskirti buvo 2012-ųjų vasarą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai