Russellas Brandas gyvenimo džiaugsmą vėl atranda su dainininke Geri Halliwell

Geri Halliwell ir Russellas Brandas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-08-28 13:27
Britų komikas Russellas Brandas (37) laiką leidžia naujos mylimosios draugijoje, paaiškėjo, kad ja tapo „Spice Girls“ dainininkė Geri Halliwell (40).

Kaip pranešė laikraštis „The Sun“, kurį laiką susitikinėjęs su buvusia talentų ieškotoja Isabella Brewster, dabar R.Brandas mėgaujasi dar vienos dainininkės simpatijomis. Šaltinių teigimu, garsenybių poros romanas „labai rimtas“, o savaitgalį komikas net iškylavo kartu su atlikėjos 6-mete dukra Bluebell Madonna.

„Jų santykiai krypsta rimta kryptimi – jie dabar tikra pora. Anksčiau jie buvo susitikę keletą kartų, bet geriau vienas kitą pažino ruošdamiesi pasirodymui per olimpinių žaidynių uždarymą“, – kalbėjo informatorius. Anot jo, iš pradžių bičiuliai manė, kad tai tėra pokštas, bet paaiškėjo, kad R.Brando susižavėjimas dainininke rimtas. „Jie turi tiek daug bendra, tad dabar jis stengiasi daugiau laiko leisti Londone, kad galėtų ilgiau pabūti kartu su Geri“, – teigė šaltinis.

Teigiama, kad artimas R.Brando draugas patvirtino britų leidiniui, kad aktorius nutraukė romaną su I.Brewster ir šiuo metu susitikinėja su G.Halliwell. Viename interviu po Londono olimpinių žaidynių komikas sakė: „Įsimylėjau Geri Halliwell – dabar viskas pasaulyje sustojo į savo vietas.“ Nors tąsyk atrodė, kad šie žodžiai buvo pasakyti juokais, panašu, kad tai – tiesa.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai