Ruslano Kirilkino avantiūra: uždainavo persirengęs Tina Turner

Ruslanas Kirilkinas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-22 20:10
Ko gero, pastarąjį savo pasirodymą šou „Trys muškietininkai. Dainos, kurios nemiršta“ dainininkas Ruslanas Kirilkinas prisimins ilgai: antradienį vykusio šou filmavimo metu jis leidosi į avantiūrą – scenoje pasirodė persirengęs pasauline garsenybe Tina Turner.

Šou, kurį televizijos žiūrovai išvys Velykų sekmadienio vakarą, filmavime R.Kirilkinas visų pirma pasirodė su kolegėmis Birute Petrikyte ir Egle Jackaite. 

Trio žiūrovams dovanojo nuotaikingą šou – B.Petrikytė įkūnijo T.Turner, E.Jackaitė – Violetą Tarasovienę, o R.Kirilkinas – Vilių Tarasovą. 

Komisijos nariai – Kristina Kazlauskaitė, Vytautas Lukočius, Nerijus Juška ir Alanas Chošnau – turėjo, už ką pagirti atlikėjus. Tačiau rado ir prie ko prikibti: pasigedo R.Kirilkino indėlio įį pasirodymą. 

Vertintojai netruko pakomentuoti, kad tai pačiam R.Kirilkinui reikėjo vaidinti T.Turner, – neva būtų buvę nuotaikingiau. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

R.Kirilkinas iššūkį priėmė: nulipęs nuo scenos tučtuojau nuskubėjo grimerinės link, o po mažiau nei valandos į sceną grįžo. Šįkart – neatpažįstamai pasikeitęs: atrodė tikrai kaip Tina Turner!

Į kalbas atlikėjas nesileido – tučtuojau ėmė dainuoti ir judinti kojas taip, kaip būdinga pasaulinei garsenybei. Netruko pačiupti ir apstulbusio vakaro vedėjo Arūno Valinsko – įsitempė jį į sceną ir įtraukė į pasirodymą. 

Ir publikos gretose sėdėję žiūrovai, ir komisijos nariai po tokio Ruslano akibrokšto liko be žado: tik atsitokėję įvertino jį gausiomis ovacijomis. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai