Ruslanas Kirilkinas nebedainuos su Aiste Pilvelyte: „Linkiu jai šeimos pagausėjimo“

Aistė Pilvelytė ir Ruslanas Kirilkinas / Eglės Sabaliauskaitės, vzx.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-25 21:43
Byra Ruslano Kirilkino ir Aistės Pilvelytės sceninis duetas, iki šiol dažnai drauge koncertavę dainininkai suka skirtingais keliais.

„Oficialu: su Aiste Pilvelyte mes nebedirbame, nuoširdžiai jai linkiu šeimos pagausėjimo plačiąja prasme. Gal pagaliau iškovoti kelialapį į „Euroviziją“ ir sutikti žmogų, kuris išdrįstų su ja atlikti šį nuostabų kūrinį“, – feisbuke parašė R.Kirilkinas ir pasidalijo „MG International“ daina „Juoda orchidėja“ .

Nutrūkusią judviejų draugystę jis apibūdina kaip natūralų gyvenimo etapą. „Nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Visiems linkiu šeimos pagausėjimo, sėkmės bei visko ko geriausio“, – paprašytas pakomentuoti susiklosčiusią situaciją Žmonės.lt nuo tiesaus atsakymo bandė išsisukti R.Kirilkinas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Į klausimą, ar jiedu išsiskirstė gražiuoju, ar jausdami kartėlį vienas kitam, Ruslanas sakė: „Iš ko sprendžiate, kad nemaloniai? Kartais skausmas suteikia ypatingą malonumą.“

Atlikėjo žodžiais tariant, su Aiste jie „nebuvo nei Kazlauskai, nei Tarasovai“.

„Mes nebuvom žiedais susikeitę. Pabodo balta duona, užsimaniau juodos“, – Žmonės.lt sakė R.Kirilkinas.

Aistė šios situacijos komentuoti nepanoro. „Aš niekada ant nieko purvų nedrabsčiau ir nedrabstysiu. Jeigu jis ir kažką blogo sako, jei kažką blogo turi mintyse, širdyje, tai tegu kalba, ką nori. O aš nekomentuosiu“, – Žmonės.lt sakė Aistė Pilvelytė.

Žmonės.lt primena, kad dar prieš mėnesį, liepos pabaigoje, A.Pilvelytė atšventė savo 37-ąjį gimtadienį, kuriame sulaukė ypatingos R.Kirilkino dovanos. Tuomet ji pasakojo, kad jiedu vienas kitam – itin brangūs ir artimi bičiuliai ne tik scenoje, bet ir gyvenime.

Gimtadienį A.Pilvelytė sutiko pajūryje, kur Šventojoje R.Kirilkinas jai suorganizavo smagų šventinį vakarėlį.

TAIP PAT SKAITYKITE: 37-ąjį gimtadienį švenčianti Aistė Pilvelytė: apie Ruslano Kirilkino staigmeną ir 40 dainų „Eurovizijai

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai