Ruslanas Kirilkinas ir Andžela Adamovič parodijavo austrų atstovo „Eurovizijoje“ Conchitos Wurst vaizdo klipą

Andžela ir Ruslanas Kirilkinas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-02 19:56
Šių metų Austrijos atstovas „Eurovizijos“ dainų konkurse sukėlė tikrą sąmyšį – šaliai atstovaus transvestitas Conchita Wurst, kuris europiečius bandys pavergti su daina „Rise Like A Phoenix“. Trečiadienio vakarą laidos „Dvi žvaigždės“ filmavime Ruslanas Kirilkinas ir Andžela Adamovič įkūnijo šį atlikėją.

Ruslanas ir Andžela vilkėjo juodas ilgas sukneles, avėjo batus-žudikus, o plaukus slėpė po juodų plaukų peruku. Abiejų veidus puošė juoda piešta barzda, kokią turi ir Austrijos atstovas. Ekranuose šmėžavo raudonų rožių žiedlapiai, kurie taip pat buvo rodomi neseniai C.Wurst pristatytame dainos vaizdo klipe.

„O lia lia. Jis net negali pritūpti, jo suknelė taip suveržta. O jūs gerai einate aukštakulniais, kai jus palaiko šalia einanti Andžela, o ar mokėtumėte pats pavaikščioti?“ – klausė R.Kiriklino laidos vedėjas Andrius Rožičkas.

Ruslanas pademonstravo, kaip moka vaikščioti scenoje avėdamas aukštakulnius, tačiau prisipažino, kad tai jam buvęs tikras iššūkis. „Pirmą kartą teko avėti aukštakulnius savo dydžio, nes dažnai tekdavo užsidėti šiek tiek per mažus. Žinote, tokioms slidėms rasti tinkamus batus nėra lengva“, – kalbėjo atlikėjas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

R.Kirilkinas prisipažino: „Nėra lengva būti moterimi scenoje, tačiau kiek besistengčiau, vis tiek esu Ruslanas Kirilkinas. Šiandienos pasirodymo metu kartais man trukdė tas įkypas gale, vienu metu vos nepargriuvau, tačiau labai stengiausi. O dar kai pakeli tą uodegą ir prisimeni, kad nepasidarei depiliacijos. Oi, negerai (juokėsi).“

„Labai stipru. Juokais jų negalima vertinti, nes kiekvienas žodis gali grįžti bumerangu iš Strasbūro“, – juokėsi svečio teisėmis studijoje buvęs Zbignevas Levickis. Žmonės.lt primena, kad šis konkursas ypatingas tuo, kad dalyvius vertina ne komisija, o televizijos ir studijos žiūrovai.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Paklaustas, ar šį vakarą yra moteris ar vyras, Ruslanas juokėsi, kad tikrai vyras. „Gimiau vyru, įkūnyti moterį man buvo didelis iššūkis. Mes esame vietoje, kur galima daryti menus ir šou“, – teigė atlikėjas.

Publika itin palankiai vertino Anželos ir Ruslano pasirodymą. Visi kalbintieji skyrė aukščiausius balus. R.Kirilkinas prisipažino, kad pasirinkti tokią dainą buvo rizikinga ir jie ilgai su Andžela svarstė, ar ji nebus per daug kontroversiška. „Žiauriai bijojome, bet labai faina, kad visiems patiko“, – džiaugėsi Ruslanas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai