Ruslana pasinaudojo „Eurovizija“, kad praneštų svarbią žinią

Ruslana / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Laukiniu šokiu 2005-aisiais Europą pakerėjusi ukrainietė Ruslana šiemet ir vėl pasirodys „Eurovizijos“ konkurse. Šeštadienį vyksiančiame finale įvyks Ruslanos dainos „Magic“ premjera.

„Ryt atiduosiu visą savo šilumą, visą savo energiją tam, kad pasakyčiau, kaip jus visus myliu, – sakė Ruslana. – Man bus garbė pasirodyti finale. Nemanau, kad pasirodysiu prasčiau nei Justinas Timberlake‘as.“

Apie amerikiečių superžvaigždę Ruslana kalbėjo ne veltui – būtent Justinas Timberlake‘as surengė įspūdingą šou per pernai Švedijoje vykusį „Eurovizijos“ finalą. Beje, tais pačiais metais Ruslana buvo prisijungusi prie nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos vertinimo komisijos. Ruslana visa savo širdimi palaikė ne ką kitą, o Jamalą.

„Tikėjau, kad Jamala gali antrą kartą parnešti pergalę į Ukrainą. Taip ir nutiko“, – sakė Ruslana.

Nors be Jamalos ir Ruslanos nė vienam ukrainiečiui iki šiol nepavyko išplėšti pergalės „Eurovizijoje“, šių metų konkurso scenoje energingosios Ruslanos galėjo ir nebūti.

„Buvo metas, kai suvokiau, kad manęs šiame „Eurovizijos“ konkurse gali ir nebūti. Išgirdau iš organizatorių, kad galbūt surengsiu pasirodymą viename iš pusfinalių. Tas GALBŪT sukėlė labai daug nerimo“, – atviravo Ruslana.

Ruslana / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pasak jos, šiame konkurse nėra buvusių nugalėtojų. Jie visi yra nugalėtojai, nesvarbu, kiek metų praeitų. Juolab, kad „Eurovizijos“ nugalėtojai nuolat palaiko ryšį. Ruslana tokią vienybę prilygino šeimai.

Ruslana džiaugėsi, kad šių metų „Eurovizija“ yra ypatinga. Jos šūkis – „Švęskite įvairovę“. Supratingumo, užuojautos, vienybės skatinimas, atlikėjos nuomone, yra labai svarbus.

„Aš žinau, kiek daug ukrainiečių pastaruoju metu kenčia. Žinau, kad daug žmonių pasaulyje jaučiasi panašiai. Žinau ir tai, kad tuos, kurie liūdi, mes galime išgydyti meile“, – kalbėjo Ruslana.

Atlikėja trokšta padėti ne tik žmonėms. Dainininkė pasinaudojo „Eurovizija“ tam, kad galėtų paskelbti jai labai svarbią žinią: „Gelbėkime Karpatų kalnus!“ Pasak Ruslanos, tai nuostabus gamtos kampelis, kurį būtina išsaugoti ateities kartoms – šiuo metu miškai kalnuose yra intensyviai kertami.

Ruslanos spaudos konferencija „Eurovizijoje“ (15 nuotr.)
+9
Dainininkės Ruslanos viešnagė Vilniuje 2005 m. (14 nuotr.)
+8

Skaitykite daugiau