Rusijos žurnalistė ir opozicijos aktyvistė Ksenija Sobčiak susilaukė pirmagimio

Ksenija Sobčiak / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-18 11:03
Rusijos žurnalistė, televizijos žvaigždė ir buvusi vakarėlių liūtė Ksenija Sobčiak tapo mama – penktadienį ji susilaukė sūnaus.

Rusijoje leidžiamo mados žurnalo „L'Officiel“ redaktorė sūnų pagimdė lapkričio 18-ąją.

Kad šį rytą tapo mama, Ksenija Sobčiak pati pranešė savo „Instagram“ paskyroje, publikavusi nuotrauką, kurioje ji dar su nėčšiosios pilvuku, ir prie jos parašiusi: „18.11.16 tai pati laimingiausia diena. Aš – gražaus berniuko mama.“

Šis kūdikis – pirmas Ksenijos Sobčiak ir jos vyro, garsaus Rusijos aktoriaus ir režisieriaus Maksimo Vitorgano bendras vaikas (aktorius iš ankstesnių ryšių turi dar dvi atžalas). Pora slapta susituokė 2013-ųjų vasarį.

Praeityje Ksenija Sobčiak dėl skandalingo gyvenimo būdo buvo vadinama Rusijos Paris Hilton, tačiau vėliau ji surimtėjo ir tapo opozicijos aktyviste, nebijančia sukritikuoti Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną. Pernai net sklandė gandų, kad dėl savo pasisakymų ji neva buvo įtraukta į „Kremliaus aukų sąrašą“, kurio autoriai – opozicijos lyderio Boriso Nemcovo žudikai. Esą per jo laidotuves prie Ksenijos Sobčak priėjo žmogus ir pasakė: „Jūs būsite kita“.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

18.11.16 теперь самый счастливый день. Я-мама прекрасного мальчика.

A photo posted by Ксения Собчак (@xenia_sobchak) on

Мама сына. В счастливое плавание!;-)))

A photo posted by Максим Виторган (@mvitorgan) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai