Rusijos dainininkei ir aktorei Žanai Friskei diagnozuotas smegenų vėžys

Žana Friskė / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Rusijoje populiari dainininkė, aktorė ir modelis Žana Friskė (39) kovoja su sunkios formos vėžiu. Žinią apie vėžį oficialiame Ž.Friskės puslapyje patvirtino aktorės gyvenimo draugas, televizijos ir radijo laidų vedėjas Dmitrijus Šepeliovas.

„Tai, kas ilgus mėnesius buvo tik mūsų šeimos reikalas, deja, prieš keletą dienų tapo žinoma visiems. Tačiau mes norime sustabdyti bet kokias spekuliacijas šia tema ir manome, kad Žanos gerbėjai turi žinoti tiesą iš pirmų lūpų. Mūsų šeimą užgriuvo sunkus išbandymas. Žana serga vėžiu. Mes tęsiame kovą dėl jos sveikatos ir nė minutės neprarandame vilties. Kreipiamės į visus su prašymu palaikyti mus geru žodžiu ir malda. Artimiausiu metu norėtume susilaikyti nuo komentarų, kad netrukus grįžtume pas jus su geromis naujienomis. O dabar leiskite mums rūpintis svarbiausiu dalyku – Žanos sveikata ir jos gyvenimu. Palinkėkite mums sėkmės“, – tokį pranešimą oficialiame Ž.Friskės puslapyje paskelbė jos mylimasis Dmitrijus Šepeliovas, kuriam sausio 25-ąją sueis 31-eri.

Žana Friskė / Kadras iš filmo „Dienos sargyba“

„Life News“ praneša, kad dainininkei diagnozuotas ketvirtos stadijos smegenų vėžys.

Pirmieji pranešimai apie dainininkės ligą pasirodė sausio 15 dieną. „Life News“ šaltiniai pranešė tądien pastebėję Žaną Friskę Maskvos Šeremetjevo oro uosto medicinos punkte, į kurį ji buvo pristatyta itin sunkios būklės gulinti ligonių transportavimo vežimėlyje. Vėliau paaiškėjo, kad dainininkė gydymui išvežta į Niujorko klinikas.

Esą dainininkė buvo išskraidinta į vieną geriausių Vokietijos klinikų, kurioje dirba pasaulyje pripažinti onkologai.

Iš pradžių dainininkės atstovai pranešimus apie sunkią jos ligą neigė, tačiau šį pirmadienį buvo paskelbtas oficialus patvirtinimas.

Žana Friskė Rusijoje – ne tik populiari atlikėja, bet ir aktorė. Ji vaidino Timuro Bekmambetovo režisuotuose filmuose „Dienos sargyba“ (Day Watch) ir „Nakties sargyba“ (Night Watch).

Pernai balandį Majamyje Žana Friskė susilaukė pirmagimio sūnaus Platono, kurio tėvas – moters mylimasis Dmitrijus Šepeliovas.

Skaitykite daugiau