Rusijos atstovės „Eurovizijoje“ Manizhos staigmena – V.Valiukevičius liko pakerėtas

Vaidotas Valiukevičius ir Manizha / Stop kadrai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-27 10:29
Nors „Eurovizija“ praėjo, jos atgarsiai netyla – oficialiame „Eurovizijos“ „Youtube“ kanale patalpintas smagus vaizo įrašas, kuriame Rusijos atstovė Manizha „The Roop“ vokalistui Vaidotui Valiukevičiui pateikia staigmeną: savaip sudainuoja „Discoteque“ dainos fragmentą, Vaidotą priversdama šypsotis ir ploti.

Dar viešėdami Roterdame „The Roop“ ne kartą sakė, kad dalyvavimas „Eurovizijoje“ įsimintinas tuo, kad tarp skirtingų šalių atstovų mezgėsi nuoširdžios draugystės, jautėsi vieni kitų palaikymas, o piktos konkurencijos, esą, visai nebuvo – šis paprastas žmogiškumas, anot Vaiddoto, jam ir buvo vienas gražiausių dainų konkurso dalykų.

Akivaizdu, kad „Eurovizijoje“ skirtingų šalių atstovai iš tiesų draugiškai sutarė, nevengdavo vieni kitiems išsakyti komplimentų arba pagirti dainų. Štai Rusijos atstovė Manizha netgi sudainavo Vaidotui jo dainos „Discoteque“ fragmentą – kūrinys suskambo visai kitaip, šiai atlikėjai būdingu atlikimo stiliumi.

Panašu, kad Vaidotui tiek pati staigmena, tiek kitokia „Discoteque“ versija patiko – jis šypsojosi, plojo Manizhai ir neslėpė esąs sužavėtas tokio dėmesio.

Šis vaizdo įrašas, kuriame Manizha su kitais nariais atlieka „Discoteque“ fragmentą patalpintas oficialiame „Eurovizijos“ „Youtube“ kanale sulaukė daug komplimentų – „Eurovizijos“ gerbėjai komentavo, kad šis konkursas ir yra apie tai – apie draugystę, nuoširdumą ir muziką, o ne apie šalių „karus“.

Simboliška, tačiau ši staigmena grupei „The Roop“ internete pasirodė Vaidoto Valiukevičiaus gimtadienio išvakarėse – gegužės 27-ąją jis mini gražų 40 metų jubiliejų.

„Man tai tik gražus skaičius“, – gimtadienio proga Žmonės.lt kalbintas sakė jis. Vaidotas pasidalijo dar negirdėtomis mintimis apie savo vidinį pasaulį, minčių galią, baimes ir ribas, kurių laikui bėgant nebelieka.

Žmonės.lt primena, kad „Eurovizijos“ konkurse Rusijos atstovė užėmė 9-ąją vietą, o mūsų šalies atstovai, grupė „The Roop“ – aštuntąją.

Naujausi straipsniai