Rusija prašo veiksmo filmų žvaigždės Steveno Seagalo tapti jos ginklų pramonės veidu

Vladimiras Putinas ir Stevenas Seagalas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-06-04 16:46
Maskvai siekiant tapti pasaulinės ginklų rinkos lydere, Rusija pageidauja, kad JAV veiksmo filmų žvaigždė Stevenas Seagalas taptų šalies ginklų pramonės veidu.

Pasak premjero pavaduotojo Dmitrijaus Rogozino, S.Seagalas galėtų atlikti svarbų vaidmenį, reklamuodamas pasaulyje Degtiariovo ginklų gamyklą, pranešė Rusijos naujienų agentūros. D.Rogozinas antradienį lydėjo aktorių per ekskursiją į tą įmonę.

„Esate pasiruošęs kautis su Amerikos (gamintojais) savo dantimis ir intelektu, o jeigu amerikiečiai yra pasiruošę jus reklamuoti ir palaikyti, tai byloja... kad mes mokomės dirbti korporacijų kovos rinkose naujais būdais“, – sakė D.Rogozinas.

Daugelis Rusijos pareigūnų yra dideli S.Seagalo gerbėjai. Šis aktorius kovą susitiko su prezidentu Vladimiru Putinu, o praeitą savaitę sakė susitaręs susitikti su D.Rogozinu per JAV Kongreso delegacijos vizitą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai