Ruošiant „Grand Šuo“ programą, komiko Olego Šurajevo namuose atsirado tikras šuo

Olego Šurajevo šou akimirka/Teodoro Biliūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-11 21:06
Sausio 11 dieną Kaune komikas ir „stand-up“ žanro „vėliavnešys“ Lietuvoje Olegas Šurajevas savo gerbėjus pakvietė pamatyti ir išgirsti naujos jo programos, pavadintos „Grand Šuo“. Kauno kultūros namų salė buvo sausakimša, mat bilietų nebeliko per keletą dienų nuo jų pardavimo paskelbimo.

„Programą taip pavadinau, nes man paprasčiausiai patinka šie gyvūnai. Tačiau, per vieną su puse valandos, skirtos „stand-up“ komedijai, žiūrovas jokių pokštų apie šunis neišgirs. Kartu su dviem kolegomis prie naujausios programos paruošimo dirbome beveik pusmetį. Tai, žinoma, nebuvo suplanuotas, mechaniškas darbas. Diena iš dienos galvojome, kas galėtų prajuokinti, koks elementas būtent šioje programoje tiktų. Kartu su manimi šou pasirodo ir Viktoras bei kartais prie mūsų prisijungia Henrikas. Esame trise, nors Henrikas – retesnis svečias.“ – prieš pasirodymą Kaune kalbėjo O. Šurajevas.

Šį kartą, besiruošdamas programai, vaikinas daugiausiai dėmesio skyrė humorui, nepavaldžiam vienai ar kitai šių dienų aktualijai. Humoristas sakė siekiantis išliekamosios vertės, kad pokštai keltų emociją ne vienai kartai žiūrovų.

„Su komanda stengiamės kuo daugiau atsižvelgti į žiūrovą. Parašyti feisbuke „postą“ ar knygą galima ir vienam, bet kai rengi „stand-up‘o“ programą, privalai suvokti, kokią didžiulę įtaką daro salėje sėdintis žiūrovas.

Olego Šurajevo šou akimirka/Teodoro Biliūno nuotr.
Olego Šurajevo šou akimirka/Teodoro Biliūno nuotr.

Nors Olego pasirodymai surenka pilnas sales žiūrovų, jis pats tikino dar neplanuojantis visko „perkelti“ į arenas.

„Manau, kad kol kas norėčiau iki 1000 žmonų, kurie klausytųsi. Gal kada nors ir būsiu toks kietas, bet dabar, daugeliu aspektu, savęs, rengiančio šou arenoje, neįsivaizduoju. Sunkiausia tai padaryti būtų iš emocinės pusės.“

„Grand Šuo“ pasirodymai įvyks ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

„Pasirodysiu daugely miestelių. Ir Kėdainiuose, kur gyveno mano močiutė. Ten turiu giminaičių.“ – pasakojo Olegas.

Paklaustas, ar artimuosius jis kviečia pasiklausyti savo pokštų, komikas teigė, kad labai gaila ir šiek tiek gėda, bet iki šiol to nedarydavo.

„Aišku, dabar kviečiu visus ir noriu, kad šį pasirodymą jie pamatytų.“

Beje, gal sutapimas, o gal ne, bet, beruošdamas savo naujausią programą „Grand Šuo“ , Olegas ėmė ir įsigijo augintinį.

„Turiu dviejų su puse savaičių nykštukinį pudelį. Pavadinau Mažyliu. Kol kas mano pasirodymuose dalyvauti dar negali,“ – išdavė Olegas.

Naujausi straipsniai