Ruošdamiesi išlikimo kovai „Aš – superhitas“ dalyviai įsiamžino intriguojančioje fotosesijoje

Realybės šou „Aš – superhitas“ dalyviai įsiamžino „Blow Job“ fotosesijoje / Tomo Černiausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-25 13:16
pastaroji savaitė realybės šou „Aš – superhitas“ dalyviams buvo kaip niekad spalvinga – projekto patalpose apsigyveno sekso skandalu išgarsėjusi Aistė, o melage išvadinta Dovilė liejo ašaras. Tačiau visais būdais pergalės siekiantys dalyviai turėjo ir puikią progą atsipalaiduoti bei pasilinksminti.

Artėjant tiesioginei išlikimo kovos transliacijai, po kurios vienas iš dalyvių atsisveikins su projektu – jie įsiamžino nuotaikingoje fotomenininko Tado Černiausko sumanytoje „Blow Job“ fotosesijoje.

Fotosesijos metu dalyviams į veidą buvo pučiama stipri oro srovė, nuo kurios veidas įgija pačias netikėčiausias ir keisčiausias formas.

„Tokios nuotraukos gal ir nepadės laimėti grožio konkurso, bet tikrai pralinksmins ir nustebins“, – sako projekto „Blow Job“ autorius, fotografas T.Černiauskas.

Netipinė fotosesija nudžiugino ir pačius dalyvius, mat tai tapo proga bent trumpam ištrūkti iš realybės šou patalpų, kuriose juos nuolat stebi kameros ir tiesioginių internetinių transliacijų žiūrovai.

Tomo Černiausko nuotr.
Tomo Černiausko nuotr.

„Sekėsi puikiai, bet labai burna džiūvo. Išpūtė mums visus veidus, plaukus, burnas, ausis“, po fotosesijos įspūdžiais dalijosi projekte apie savo netradicinę seksualinę orientaciją prabilęs Silvestras.

Pirmą kartą tokioje fotosesijoje sudalyvavusi projekto dalyvė Valda juokėsi, kad tai puiki treniruotė prieš dainavimą: „Buvo atsipalaidavimas visiems veido raumenims. Tai susiję su dainavimu, kad geriau dainuotume.“

Puiki dalyvių nuotaika atsispindi ir pačiose nuotraukose – linksmi kadrai, iš kurių kai kuriuos dalyvius atpažinti gali būti sunku, sukelia nuostabą ir juoką. Tačiau pasibaigus fotosesijai jiems teko vėl kibti į darbus – pasiruošti trečiajai išlikimo kovai.

Kaip ir kiekvieną savaitę savo simpatijas ir kritiką dalyviai išsakė pliusų ir minusų vakare, po kurio paaiškėjo, kad pirmąją karštąją kėdę šįvakar užims ašaras dėl kitų dalyvių kaltinimų liejusi Dovilė. Kas užims vietą šalia jos, tiesioginės transliacijos metu nuspręs daugiausiai pliusų surinkęs Silvestras.

Žmonės.lt
Temos:
Aktualu

Naujausi straipsniai