Ruošdamasi tapti Pipirmėte Jennifer Garner prakaituodavo be išeiginių: „Norėjau ne tik vaidmens, bet ir supermoters kūno“

Jennifer Garner
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-25 08:28
Šį savaitgalį į mūsų šalies kino teatrus atkeliauja trileris „Teisingumo Angelas: Pipirmėtė“, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka Jennifer Garner. Čia jos herojė iš mylinčios motinos ir žmonos pavirsta viską naikinančiu keršto angelu. Nors filmuotis veiksmo filme Holivudo žvaigždei nėra naujiena (ją jau matėme daug fizinio pasiruošimo pareikalavusioje juostoje „Alias“), tačiau šįkart teko prakaito išlieti ir paplušėti gerokai daugiau.

Aktorė pasakoja, jog įgyjant sportinę formą jai talkino garsi trenerė Simone De La Rue, dirbanti su ne viena Holivudo įžymybe.

J. Garner su milijonais gerbėjų „Instagram“ tinkle pasidalijo vaizdo įrašu iš taip vadinamos „Pipirmėtės“ treniruotės. Ją galima pamatyti čia: 

„Geriausia treniruotės dalis yra ta, kad kiekvienas šiuos judesius gali pakartoti namie. Mes naudojome gumas, svarmenis, kamuolius, bet neabejoju, kad išradingos moterys, net ir neturėdamos šių priemonių, sugalvos, kuo jas pakeisti. Pavyzdžiui, svarmenis – pilnais mineralinio vandens buteliais. O juk svarbiausia – noras kažko pasiekti“, – sako J. Garner.

Ji neslepia, kad dėl treniruočių sudėtingumo ne kartą norėjo atsisakyti vaidmens ir viską mesti, tačiau tomis akimirkomis išgelbėdavo žinojimas, kad žmogaus kūnas turi beribes galimybes, apie kurias net nežinome.

„Pasakysiu atvirai – norėjau ne tik šio vaidmens, bet ir supermoters kūno“, – šypsosi aktorė, trijų vaikų mama.

Trileris „Teisingumo angelas: Pipirmėtė“ pasakos apie tobulą mylimos ir mylinčios žmonos bei motinos Railės Nort (aktorė Jennifer Garner) gyvenimą, kuris sugriuvo vos per kelias sekundes. Railei su šeima – vyru ir mažamete dukra – pramogaujant miesto mugėje, pro šalį važiuojančiame automobilyje sėdėję trys vyrai išsitraukė automatus ir ėmė šaudyti. Atsitiktinės kulkos atėmė iš Railės dukrą ir vyrą, o ją pačią pasiuntė į reanimaciją. Per stebuklą išgyvenusi, iš ligoninės išrašyta Railė trokšta teisingumo, tačiau jos laukia dar vienas nusivylimas. Bylą tiriantis detektyvas moteriai atvirai pasako, kad trys įtariamieji yra galingo Garsijos kartelio nariai, prieš kuriuos niekas nedrįsta liudyti.

Lemtingąjį vakarą įtariamųjų automobilį dar prieš išpuolį pamačiusi ir detalėms pastabi moteris įsitikinusi, kad sugebėtų atpažinti įtariamuosius. Detektyvas surengia atpažinimo procedūrą ir Railė nedvejodama nurodo tris smogikus, sugriovusius jos gyvenimą.

Prieš pat bylai patenkant į teismą, Railę namuose aplanko kitas policijos pareigūnas, pasiūlantis nemenką sumą pinigų, kad moteris atsiimtų parodymus. Ji, žinoma, nesutinka. Vis tik teisėjas (kuriam, be abejo, moka Garsijos kartelis) nusprendžia, kad įrodymai nėra patikimi ir kaltinamuosius išteisina. O tada Railė paslaptingai dingsta. Nusivylusi korumpuota teisėsaugos sistema, moteris nusprendžia teisingumą įvykdyti pati. Negailėdama savęs, ji treniruojasi su vienintele mintimi – atkeršyti savo dukters bei vyro žudikams ir atstatyti teisingumą. Praėjus lygiai penkeriems metams nuo žymiųjų skerdynių, miesto policija ant miesto mugės atrakciono randa pakabintus tris nebegyvus anų žudynių įtariamuosius. Tačiau tai – tik pradžia. Railė pasiryžusi išrauti blogį su šaknimis ir sunaikinti galingąjį Garsijos kartelį.

Kvapą gniaužiantis kruvinas trileris „Teisingumo Angelas: Pipirmėtė“ apie nuviltą teisybės ieškotoją, pavirtusią keršto angelu Lietuvoje startuoja rugsėjo 28 dieną.

Žmonės.lt

Temos:

Kultūra

Naujausi straipsniai