Rumšiškėse koncertavęs „Eurovizijos“ nugalėtojas Mansas Zelmerlowas vedė merginas iš proto

Mansas Zelmerlowas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pirmąją su trenksmu prasidėjusio muzikos festivalio „Granatos Live“ dieną vainikavo švedų žvaigždės Manso Zelmerlowo šou pagrindinėje scenoje. Talentingas gražuoliukas, kuris milijonus simpatijų pelnė triumfavęs šių metų „Eurovizijoje“, abejingų nepaliko ir Rumšiškėse. Gyvai išgirsti superhitą „Heroes“ norėjo, rodos, visi.

Mansas Zelmerlowas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Mansas Zelmerlowas festivalio „Granatos Live“ lankytojams pasirodė vidurnaktį – savo šou vainikavo pirmąją tūkstančius melomanų sutraukusio festivalio dieną. 

Į Lietuvą penktadienio rytą atvykęs dainininkas į sceną užlipo ne vienas – jam talkino muzikantų grupė. 

Su publika pasisveikino lietuviškai - taip, kaip išmoko dar Vilniaus oro uoste. 

Išjudinti publiką Mansui buvo nesunku – minią jau buvo spėjusi įaudrinti britų žvaigždė Jessie Ware, vėliau estafetę perėmė abejingų nepalikę „Skamp“. 

Švedų superžvaigždei beliko padėti tašką – pašokdinti gerbėjus taip, kad saldžiai miegotų iki pat ryto. Taip jis stengėsi ir padaryti - grojo trankesnius kūrinius, tačiau nepamiršo ir lašelio romantikos, kad susirinkusių merginų širdys dar labiau apsalstų. Dalį gerbėjų nustebino garsenybės pasirinkimas perdainuoti kelis svetimus kūrinius, pavyzdžiui, grupės „The Killers“.

Išgirsti dainuojantį, o ir savo akimis pamatyti Mansą Zelmerlową norėjo šimtai jam neabejingų merginų. Jas garsenybė užbūrė ir dainomis, ir šokio judesiais - kas jau kas, bet Mansas scenoje pajudėti moka.

Mansas Zelmerlowas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Mansas Zelmerlowas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Be abejonės, kone visi, atėję išgirsti Manso Zelmerlowo, nekantravo išgirsti Europą užkariavusį hitą „Heroes“. Šiuolaikiškas šokių muzikos stiliaus kūrinys ir įspūdingas pasirodymas Vienoje, Austrijoje, lėmė švedo pergalę „Eurovizijoje“ ir atvėrė jam duris į kur kas platesnės auditorijos širdį. 

Toks vienos dainos sukeltas ažiotažas puikiai pasitarnavo norint supažindinti klausytojus su kita savo kūryba – žinoma, Mansas Zelmerlowas pasinaudojo proga pristatyti vos vasaros pradžioje išleistą naujausią savo albumą „Not Perfect“. 

Birželio 5-ąją dienos šviesą išvydęs albumas – jau šeštasis švedo sąskaitoje. Atrodytų, kad jame skamba vien hitai – kiekviena daina netruko sulaukti publikos ovacijų, minia šoko, plojo, švilpė, rėkė ir kaip įmanydama išreiškė savo palaikymą. 

Mansas Zelmerlowas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Pats Mansas Zelmerlowas anksčiau yra sakęs pats itin besidžiaugiantis nauja savo plokštele – neabejoja, kad kiekviena joje skambanti daina būtų sėkmingai nuskambėjusi ir „Eurovizijoje“.

Nors atrodytų, kad šiuo metu ant bangos esantis Mansas Zelmerlowas galėtų sau leisti būti abejingam, gerbėjus koncerto metu vis tiek stebino nuoširdumu ir paprastumu.

Dirbant televizijos laidų vedėju iškalbą išugdęs dainininkas ją pademonstravo ir scenoje, kai laidė publiką linksminusius juokelius, kalbino, dėkojo už šiltą priėmimą.  

„Eurovizijos“ nugalėtojo Manso Zelmerlowo koncertas festivalyje „Granatos Live“ (44 nuotr.)
+38

Kuklios žvaigždės įvaizdį Mansas Zelmerlowas pateisino ir viešumoje, ir užkulisiuose: dainininko norų sąrašas – bene trumpiausias iš visų festivalio žvaigždžių. Neįprasčiausiai jame atrodė noras persirengimo kambaryje turėti 10 porcijų varškės be cukraus.

Mansui Zelmerlowui baigiant pasirodymą publika, kaip įprasta, nenorėjo garsenybei leisti išeiti. Tačiau pirmajai festivalio dienai pasibaigus dainininkas bluosto sudėti neskubėjo – jo laukė kelionė į Vilnių, trumpa naktis prabangiame sostinės viešbutyje ir tolimesnės gastrolės – turas po Europą dar nė neįpusėjo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Lietuvoje viešinčio Manso Zelmerlowo interviu Žmonės.lt: „Tikiuosi ištrūkti iš eurovizinio burbulo“

Pirmoji festivalio „Granatos Live“ diena: Lietuvos muzikantų šou (112 nuotr.)
+106
Mansas Zelmerlowas atvyko į festivalį „Granatos Live“ (32 nuotr.)
+26
„Eurovizijos“ nugalėtojas Mansas Zelmerlowas atskrido į Vilnių (15 nuotr.)
+9
Skaitykite daugiau