Rūmai informuoja: Sasekso hercogų kūdikio neišvysime taip greit, kaip tikėjomės

Meghan Markle ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-11 14:43
Balandžio 11 dieną Kensingtono rūmai išplatino pranešimą apie būsimą Meghan Markle ir princo Harry kūdikį. Anot jo, Sasekso hercogai vaikelį parodys tik praėjus tam tikram laikui po Meghan gimdymo.

Oficialiai rašoma, kad karališkoji pora Meghan ir Harry kūdikį pasauliui parodys tuomet, kai su juo šiek tiek apsipras asmeniškai, praleis pakankamai laiko namuose. Todėl kažko panašaus kaip princo Williamo ir Catherine vaikų sutikimo šventė tą pačią dieną jiems gimus, nereikėtų tikėtis.

Kensingtono rūmų atstovas spaudai perdavė karališkosios poros žodžius: „Sasekso hercogai visiems dėkoja už šiltus linkėjimus ir palaikymą, tačiau hercogienė nusprendė pirmagimį pristatyti visuomenei tik tada, kada jų šeima pati „susipažins“ su naujuoju nariu.“

Kaip jau rašyta anksčiau, Meghan planuoja gimdyti privačiai savo namuose.

Meghan Markle ir princas Harry/Vida Press nuotr.
Meghan Markle ir princas Harry/Vida Press nuotr.

Frogmoro kotedžas, kuriame nuo šiol gyvena Sasekso hercogai, yra įsikūręs kiek daugiau nei už valandos kelio nuo Bekingemo rūmų. Anot naujienų portalo Elle.com šaltinio, pora džiaugiasi galėsiantys būsimą kūdikį auginti privatesnėje aplinkoje: – „Meghan ir Harry yra labai laimingi, galėdami pradėti savo naują gyvenimą kartu. Jie taip pat labai laukia gimstančio kūdikio. Džiaugiasi, kad jų vaikas galės mėgautis privatesniu gyvenimu toliau nuo „auksinio narvelio“.

Karališkosios poros kūdikis pasaulį turėtų išvysti jau netrukus. Ateities spėjikai svarsto, kad naujasis princas ar princesė (septintasis pretendentų eilėje į Jungtinės Karalystės sostą) galėtų gimti balandžio 23-iąją ir švęsti gimtadienį kartu su pusbroliu princu Louisu, Kembridžo hercogų jaunėliu. 

Naujausi straipsniai