Rugsėjo mėnesio sėkmės kalendorius

Ruduo / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2015-08-31 15:09
Susipažinkite su astrologės Lanos Kutkytės specialiai Ji24.lt sudarytu rugsėjo sėkmės kalendoriumi, kuriame rasite paaiškinimų, ką tą dieną geriau daryti, o ko – vengti.

1 savaitė

Rugsėjo 1 d.

Geriausiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su verslu, logika, sportu. Menininkams arba švelnaus charakterio žmonėms gali būti sunkiau save realizuoti. Dauguma bus linkę neapgalvotai išlaidauti, o kaip tik vertėtų atsisakyti stambių ir nebūtinų pirkinių. Puiki diena aistringiems pasimatymams, tačiau jeigu partneris jus kritikuos, išklausykite jį atidžiau, kadangi priekaištai gali būti ir teisingi.

Rugsėjo 2 d.

Laikas nuo 10 val. iki 12 val. nėra efektyvus svarbiems darbams. Nuo 12 val. vėl pajusite stabilumą bei darbingumą, tačiau ši diena nėra palanki spręsti svarbias užduotis, kadangi itin lengva bus suklysti. Per neapdairumą arba kitų žmonių apsukrumą galite prisidaryti problemų tiek darbe, tiek meilėje. Dieną verčiau paskirti įprastems reikalams. Vakaras nuo 21.50 val. jau visai kitoks, žymiai sėkmingesnis.

Rugsėjo 3 d.

Tarp 11.20 val. iki 13.20 val. patartina vengti pirkinių, neatlikti jokių grožio procedūrų bei be reikalo nesipykti su aplinkiniais. Likusį dienos laiką pasistenkite nuveikti kuo daugiau darbo – tai produktyvi diena, kuomet neskubant nuveikiama daugiau nei buvo planuota.

Rugsėjo 4 d.

Jeigu iki 12 val. sunkiai ir atsakingai dirbsite, tai neliks nepastebėta. Nuo 12.20 val. iki 16.50 val. atsiras daugiau dirglumo, įtampos, nesusipratimų, tad geriau šį laiką skirti ramybei bei poilsiui. Nuo 16.50 val. tinkamas metas susitikti su draugais.

Rugsėjo 5 d.

Produktyvi diena gilintis į svarbius dokumentus, aktualią informaciją, literatūrą, rengti svarbius susitikimus, siūlyti idėjas, pirkti elektroninius prietaisus. Dėl interneto, skambučių, žinučių ir pokalbių šiandien galima ypač daug nuveikti. Sudėtingiausias dienos metas 11.55–13.55 val.

Rugsėjo 6 d.

Dienos fonas gali būti kupinas didelių ar mažų skandalų, netikėto pykčio, agresyvumo, tad verčiau dieną praleisti tarp gerai pažįstamų žmonių. Jei tik galite, šiandien visiškai atsisakykite mėsos bei alkoholio, ypač tai svarbu vakare, prieš einant miegoti – organizmas gali itin jautriai reaguoti.

Taip pat skaitykite: Rugsėjo mėnesio taroskopas: prognozės pagal gyvenimo kelio skaičių


2 savaitė

Rugsėjo 7 d.

Puiki diena susirasti atokų kampelį gamtoje ir pasidžiaugti paskutiniais Saulės spinduliais. Ramioje aplinkoje lengvai aplankys netikėtos, tačiau naudingos mintys, suvokimas, ką ir kaip reikia daryti bei kokia yra jūsų tikroji padėtis. Trauks poilsiauti, tinginiauti, neskubėti, tad dirbti sunkius, logikos reikalaujančius darbus bus nelengva. Jei sąlygos leidžia, praleiskite daugiau laiko namuose, su šeimos nariais.

Rugsėjo 8 d.

Seksis tiems, kurie užsiima kūryba, nekilnojamuoju turtu, grožiu, masažais. Nuo 11 val. tinkamas metas pasirūpinti drabužiais, aksesuarais, kosmetika, apsilankyti grožio salone ar leisti sau ramiai pabūti malonioje aplinkoje. Produktyvi diena sutvarkyti dokumentus, susijusius su namais ar žemės sklypais.

Rugsėjo 9 d.

Daugiau atsargumo reikėtų ne tik pildant dokumentus bei prie vairo, tačiau ir kalbantis net, atrodytų, paprasčiausiomis temomis. Nežadėkite ir nekalbėkite nieko, ko prieš tai nesate gerai apgalvoję, nes vėliau tai gali itin skaudžiai atsiliepti. Šios dienos įžvalgos, sapnai ar nuojautos gali būti kupinos iliuzijų, tad nevertėtų daryti jokių rimtų sprendimų.

Rugsėjo 10 d.

Harmoninga, džiugi ir energinga diena, tinkama romantiškiems pasimatymams, sportui, bendravimui su vaikais, apsilankymui grožio salone, kino teatre ar gražiame renginyje. Įkvėpimo nuveikti kažką reikšmingo nestigs visiems.

Rugsėjo 11 d.

Laikas tarp 15.50–17.50 val. nėra efektyvus svarbiems darbams ar susitikimams. Antroji dienos pusė itin tinkama dokumentų peržiūrai, savo sveikatos priežiūrai, būtiniausių darbų užbaigimui. Diena nėra palanki naujiems projektams pradėti. Ypač atsargiai reikėtų kalbėtis su viršininkais, jie gali būti nusiteikę ne itin džiugiai.

Rugsėjo 12 d.

Pats metas išmesti nereikalingus daiktus, nutraukti nereikalingus kontaktus, atsikratyti sveikatą žalojančių prisirišimų, pakoreguoti mitybą, dienos režimą bei atmesti dalykus, atimančius jūsų laiką. Rytojaus užtemimo dieną bei jaunatį pasitikite apsivalę ir laisvi nuo visko, kas jau tapo nebereikalinga.

Rugsėjo 13 d.

Svarbu atkreipti dėmesį ne tik į Mėnulio jaunatį, tačiau ir į Saulės užtemimą, kuris laukia 9.40 val. Mergelės ženkle. Užtemimas kiekvieną veiks skirtingai, nelygu kaip jis rezonuoja su asmeniniu horoskopu, tačiau kiekvienam svarbu neleisti sau net menkiausio niūrumo, negatyvumo ir tingumo. Planuokite ir tikėkite, jog viską padarysite taip, kaip reikia, tačiau jokių aktyvių veiksmų dar nepradėkite – Mėnulis tam yra dar per jaunas.

Taip pat skaitykite: 5 pratimai: formuojame užpakaliuką, kad būtų stangrus ir dailus


3 savaitė

Rugsėjo 14 d.

Louise L. Hay teigimu, viskas, ką mums reikia žinoti, mums yra atskleidžiama, o viskas, ko išties reikia, yra duodama. Šią taisyklę ypač svarbu bus prisiminti šiandien, kuomet mintys ir veiksmai turės tendenciją užsitvirtinti ir plėstis ateityje, tad neleiskite sau abejoti savimi ar bijoti dėl savo ateities. Kad ir turėdami gerus ketinimus, tarp 9.10–11.10 val. pasistenkite nesikišti į kitų reikalus.

Rugsėjo 15 d.

Mandagumas, punktualumas, gebėjimas tinkamai atrodyti, bendradarbiavimas ir emocijų valdymas – patys reikalingiausi charakterio bruožai šiai dienai. Sėkmingiausi bus tie, kurie nebijo aktyvaus gyvenimo ritmo, viešumos ir atitinka aplinkos, kurioje gyvena reikalavimus. Laikas nuo 13 val. iki 15 val. tinkamas smulkiems pirkiniams.

Rugsėjo 16 d.

Laikykitės etikos ir nelipkite kitiems per galvas siekdami savo tikslų – tai neduos laukiamo rezultato. Verčiau siekite taikaus bendradarbiavimo, pagarbos ir išlaikykite kuklumą, prisitaikykite prie aplinkybių. Visus svarbiausius darbus pasistenkite užbaigti iki 16.40 val. Puikūs rezultatai laukia tų, kurie vakarą skirs meditacijai arba kūrybai.

Rugsėjo 17 d.

Vis augančios ir bręstančios problemos gali išsiveržti į išorę įvairiausiomis formomis ir pareikalauti sprendimo. Šios dienos įvykiai gali paskatinti pereiti į kitą lygmenį vienoje ar kitoje situacijoje, tad kiekvieno laukia kitimas, transformacija. Gražiausias dienos laikas nusimato nuo 9.50 val. iki 11.50 val.

Rugsėjo 18 d.

Gali būti sunku laikytis visuomenės normų ir taisyklų, norėsis laisvės daryti viską savaip ir sau patogiu laiku. Diena palankiausia stiprioms asmenybėms, kurios nevengia sunkių sąlygų, rizikos ar pokyčių. Stipriesiems, tai tinkamas metas pradėti svarbius ir didžiulius projektus, kurie reikalauja daug energijos bei ryžto.

Rugsėjo 19 d.

Aktyvi diena, kupina poreikio nuveikti kažką pastebimo, patirti nuotykių, sužinoti kažką naujo. Planų, svajonių ir energijos gali būti daug, tačiau galimai bus nelengva tinkamai nukreipti jėgas bei laiką. Tėvams gali sunkiau sektis susikalbėti su vaikais bei paaugliais, ypač vakare.

Rugsėjo 20 d.

Viena iš gražiausių mėnesio dienų. Puiki planuoti kelionę, gilintis į save, psichologiją, dvasinius mokymus, sportuoti, skirti svarbius susitikimus, organizuoti laisvalaikį arba darbo projektus. Ypač produktyvus laiko tarpas nuo 16 val. iki 18 val. Vakaras atneš įdomių įžvalgų apie ateities tendencijas.

Taip pat skaitykite: Koks tampate išgėręs? Psichologai išskiria 4 tipus


4 savaitė

Rugsėjo 21 d.

Protingiausia būtų visus pačius svarbiausius reikalus sutvarkyti iki 11 val., kadangi vėliau nebus lengva atskirti, kas yra tikra, o kas tik proto iliuzijos. Šios dienos idėjos, ypač nuo 15 val., greičiausiai bus apgaulingos ir tuščios.

Rugsėjo 22 d.

Darbinga diena, kurios bėgyje nestigs profesinių ambicijų, o karjeros reikalai rūpės labiau nei asmeniniai santykiai. Iki 17 val. verčiau dirbti įprastus darbus bei apriboti kontaktus. Vakaras itin tinkamas sudaryti strateginį planą ateičiai, sutvarkyti reikalus, kuriems būtina logika bei brandus požiūris.

Rugsėjo 23 d.

Viena iš sėkmingiausių rugsėjo dienų, tinkama beveik visoms sritims. Laukia išties daug dinamikos, veiksmo, plėtros poreikio, galimi daug žadantys pasiūlymai bei vertingos idėjos. Tai viena iš tų dienų, kuri gali į gerą pakoreguoti jūsų gyvenimą bei atnešti naujų galimybių.

Rugsėjo 24 d.

Ypatinga diena, kurios metu galima ne tik nuveikti daug darbų, bet ir aiškiai pajusti savo pašaukimą, tinkamiausią kryptį. Pravartu atkreipti dėmesį į šios nakties sapnus, netikėtai užplūdusias įžvalgas bei pasiūlymus, kurie ateis dienos bėgyje.

Rugsėjo 25 d.

Jeigu šiandien jūsų draugams arba kolegoms prireiktų pagalbos arba paramos, neatsisakykite padėti ir padarykite viską, ką galite. Vakaras nuo 22.30 val. gali sukelti nepasitenkinimą savo darbo ar karjeros reikalais. Taip pat galimos agresyvios situacijos, tad vakarą  verčiau praleisti ramioje aplinkoje.

Rugsėjo 26 d.

Gali būti sunkiau susikoncentruoti į konkrečius darbus, ypač jeigu juos reikia atlikti skubiai. Sėkmingiausi bus tie, kurių veikla susijusi su menais, grožiu, pagalba kitiems. Efektyviai veiks masažai, įvairios vandens bei kūno tobulinimo procedūros.

Rugsėjo 27 d.

Saugokite savo santykius su partneriu bei bendradarbiais, venkite spręsti šiuos klausimus ir atidėkite bet kokį aiškinimasį kitai savaitei. Šiandien verčiau atsisakyti seksualinių santykių, naujų pažinčių ar pasimatymų. Pabūkite ramiai ir neleiskite niekam išvesti jūsų iš pusiausvyros.

Taip pat skaitykite: Savaitės horoskopas – rugpjūčio 31 d.–rugsėjo 6 d.


5 savaitė

Rugsėjo 28 d.

Gali vyrauti užsispyrimas, kandumas, išdidumas ir net žiaurumas. Tai viena iš sunkiausių dienų, tad stabili emocinė būsena yra tiesiog būtina, kitaip gali būti sunku sukontroliuoti savo elgesį nemalonioje situacijoje. Iš pasąmonės gali išplaukti senos nuoskaudos bei neįgyvendinti troškimai, tad nors dienos fonas ir sudėtingas, galėsite nemažai sužinoti apie savo problemas, kurios buvo užmirštos arba išstumtos iš sąmonės į pasąmonę.

Rugsėjo 29 d.

Stipriems žmonėms bus žymiai lengviau realizuoti save, kažko pasiekti, kadangi dienos fone  vyraus konkurencingumas bei pripažinimo siekis. Tai vaisinga diena tiems, kurie vis ruošiasi pradėti sportuoti, nes prisiversti bus lengviau nei visuomet. Pasistenkite nieko nepirkti, kadangi šiandien nupirkti daiktai netarnaus ilgai.

Rugsėjo 30 d.

Lengviau nei paprastai pavyks gilintis į savo vidinį bei išorinį pasaulį bei tinkamai suvokti tikrovę. Pagaliau grįš įprastas gyvenimo ritmas, o užtemimo sukeltas nerimas po truputį tols. Galite nemažai nuveikti tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Ypatingai tinkamas metas svarbiems darbams nusimato nuo 14.15 val. iki 16.15 val.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai