Tenoro Egidijaus Bavikino ir „16 Hz“ atlikėjo Petro Jucevičiaus šeimos išleido atžalas į pirmą klasę

Tenoro Egidijaus Bavikino šeima ir Petras Jucevičius su sūnumi Simu / T.Biliūno/Žmonės.lt ir asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-01 17:59
Tenoro Egidijaus Bavikino šeimoje ši rugsėjo 1-oji ypatinga – vyriausioji dukra Monika pradeda lankyti pirmąją klasę. Rugsėjo 26-ąją septintą gimtadienį švęsianti mergaitė tapo Kazlų Rūdoje esančios Valdorfo mokyklos auklėtine.

„Monika tai nori eiti į mokyklą, tai ne. Nuo nuotaikos priklauso. Ji dar nelabai supranta, kas tai yra – mokytis, todėl aiškios nuomonės neturi“, – su šypsena sakė laimingas tėtis, neslepiantis, kad išskirtinę dieną išgyvens visą jausmų paletę. 

Jo teigimu, Monikai pradėti lankyti mokyklą nėra baisu, nes ji jau buvo Valdorfo darželio ir paruošiamosios klasės „etatinė darbuotoja“. 

„Pasikeis tik mokytoja. Bet, manau, per porą savaičių su pamokų grafiku ir nauja tvarka dukra apsipras“, – neabejojo E.Bavikinas. 

Monika jau moka skaičiuoti ir skaityti. Tačiau to daryti jos niekas neverčia. Labiau nei apie pamokas vyriausioji tenoro dukra svajoja apie piešimą. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Tik ji klaidingai mano, kad jei lankys dailės mokyklą, tai užteks tik piešti ir nieko kito mokytis nereikės!“, – sakė E.Bavikinas. 

Jo nuomone, Monika bus rimta pirmokė, jau subrendusi mokyklai. 

Greitai pasiruošimu pirmai klasei sesę turėtų pasivyti ir penkiametė Emilija. Tuo tarpu keturių mėnesių Marijai dar viskas priešakyje – kol kas jos pasaulio centras yra mama. 

„Regis, ką tik Monika buvo kūdikėlis. O jau pirmokė. Viskas taip greitai...“, – sakė E.Bavikinas. 

Rugsėjo 1-oji bus svarbi ir grupės „16 Hz“ atlikėjui Petrui Jucevičiui – pirmą klasę pradėjo lankyti jo sūnus Simas. Jis taps pradinės mokyklos „Rūtelė“ auklėtiniu. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Šią mokyklą jau lanko vyresnėlė Ainė. Eina į ją pasišokinėdama, su džiaugsmu. Manau, mokykloje patiks ir Simui“, – sakė P.Jucevičius. 

Simas, kaip ir penkiametė Luknė, atidžiai stebi sesę ir mokosi iš jos skaityti. „Visada pirmas kartas jaudina. Su ašaromis akyse išleidom Ainę į mokyklą. Simo rugsėjo 1-oji tokia pat jaudinanti“, – tvirtino P.Jucevičius. 

Svarbią šventę Jucevičiai minėjo Kleboniškyje – čia mikrorajono gyventojai surengė rudens pradžios koncertą.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

TAIP PAT SKAITYKITE: Kūdikio besilaukianti Jurgita Tvarijonaitė su vyru Edgaru sūnų Tomą Juozapą išleido į pirmą klasę

 

TAIP PAT SKAITYKITE: Vaida ir Deividas Česnauskiai į pirmą klasę išlydėjo vyresnėlį Deividą: „Laukia ilgi rudens vakarai“

 

TAIP PAT SKAITYKITE: Dukrą Patriciją į pirmą klasę palydėjusi Laura Čepukaitė: „Svarbiausia – kad nebūtų patyčių“

 

TAIP PAT SKAITYKITE: Rugsėjo 1-oji futbolininko Sauliaus Mikoliūno šeimoje: sūnus Kajus – į mokyklą, Oskaras – į darželį

 

TAIP PAT SKAITYKITE: Milisandros ir Algirdo Radzevičių sūnus Rokas pradėjo lankyti mokyklą: „Tai labai jaudinanti akimirka“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai