Rugsėjis: sėkmingiausių dienų kalendorius

Kaip susikurti savo sėkmės planą? / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-01 09:27
Kada geriau versti kalnus, o kada verčiau pristabdyti lėkimą ir energiją? Kokios dienos palankios pasimatymui, o kada geriau laiką leisti vienumoje? Pataria astrologė Lana Kutkytė.

1 SAVAITĖ

Rugsėjo 1 d.

Laukia ne tik jaunatis, kuri vyks 12.03 val., bet ir Saulės užtemimas, tad svarbu susikurti sau harmoningą aplinką ir neįsileisti negatyvių minčių. Šios dienos energijos bus linkusios užsitvirtinti ilgam, todėl iš anksto suformuokite ketinimą, jog kas benutiktų nesivelsite į ginčus, nesiaiškinsite santykių ir nespresite jokių svarbių reikalų. Tiesiog stebėkite šios dienos įvykius ir nesiimkite jokių veiksmų. Tai gali būti nelengva, kadangi užtemimas atneša nerimą ir emocingumą, tačiau jūsų užduotys – nugyventi dieną kuo ramiau.

TAIP PAT SKAITYKITE: Astrologės įžvalgos: kaip mus veiks Saulės užtemimas rugsėjo 1-ąją?

Rugsėjo 2 d.

Kaip ir vakar, taip ir šiandien svarbu susilaikyti nuo spontaniškų veiksmų ir sulaikyti save laiku, kuomet jaučiate, jog viduje kunkuliuoja emocijos, kurios nori išsiveržti į paviršių. Dienoje bus nemažai įtampos, irzlumo bei priekaištų, o ramiai reaguoti bus sunku. Todėl tam, kad išvengtumėte ginčų, svarbu apriboti kontaktus ir nespresti reikalų, kurių šiuo metu spręsti nėra būtina. Tiesiog stebėkite aplinką ir neįsileiskite negatyvo, kurio aplinkoje bus daugiau nei paprastai. Išnaudokite dieną dienotvarkei, ateities planams kurti.

Rugsėjo 3 d.

Jeigu planuojate praleisti dieną bendraujdami su kitais, tuomet pasistenkite, kad jūsų išvaizda būtų nepriekaištinga. Tinkamas įvaizdis padidins sėkmės galimybę tiek meilėje, tiek ir darbe. Palankiausias laikas svarbiems susitikimams laukia 13.30–15.30 val. Tai taip pat puikus metas smulkiems pirkiniams.

Rugsėjos 4 d.

Šioje dienoje yra vienas ypatingas faktorius – galite sąmoningai suvokti tolimesnį teisingą kelią, kuriuo turėtumėte eiti tam, kad ne tik taptumėte sėkmingi patys, bet ir neštumėte naudą aplinkiniams. Gali užplūsti aiškus vidinis žinojimas, tarsi vedimas, šaukimas eiti tam tikru keliu, daryti tam tikrus veiksmus. Daugeliu atvejų – tai suvokimai, kurie bus susiję su darbu, pareigomis, tarnystės kitiems keliu.

2 SAVAITĖ

Rugsėjo 5 d.

Laikas nuo 13.40 iki 15.40 val. nėra efektyvus svarbiai veiklai, šiuo metu atliekami darbai gali tarsi strigti arba ateityje juos teks perdaryti iš naujo, todėl svarbius veiksmus atlikite iki 13.40 arba po 15.40 val.

Rugsėjo 6 d.

Nuo 11.50 iki 14.50 val. nusimato vaisingas metas kūrybai bei dvasiniam tobulėjimui. Nepalankiausias ir kupinas nesusipratimų dienos laikas laukia nuo 15 iki 17 val. O vakaras nuo 20 val. palankus tiek asmeniniam gyvenimui puoselėti, tiek ir rimtiems darbams atlikti.

Rugsėjo 7 d.

Viena sėkmingiausių dienų. Suplanuokite kuo daug rimtų darbų ir nešvaistykite laiko smulkmenoms. Atsikelkite anksčiau, kad galėtumėte kuo daugiau nuveikti. Laisvalaikio malonumus atidėkite kitai dienai, o šiandien susikaupkite ties tais darbais, kurie šiuo metu jums atrodo sunkiausi ir svarbiausi.

Rugsėjo 8 d.

Netikėtumų diena, todėl visiems vienaip ar kitaip teks patirti kažką, kas privers pakoreguoti arba visiškai atsisakyti ateities planų. Tai nebūtinai bus vien neigiami dalykai, tad bijoti nevertėtų. Viskas klostysis taip, kaip reikia iš tikrųjų, o ne kaip nori žmogaus ego.

Rugsėjo 9 d.

Svarbius darbus ir susitikimus skirkite iki 15 val. – tai sėkmingoji dienos dalis. Nuo 15 val. vyraus daug iliuzijų, apgaulių, nesusipratimų ir baimių. Netgi jeigu situacija atrodys viliojanti ir daug žadanti, pasistenkite nedaryti jokių sprendimų, o į naujas pažintis žvelgti atsargiai.

Rugsėjo 10 d.

Iki 16 val. skirkite laiką įprastiems darbams, kuriuose nereikia priimti rimtų sprendimų arba padarytos klaidos galėtų būti lengvai pataisytos. Nuo 16 val. prasidės sėkmingas dienos fonas, tinkamas beveik visiems darbams. Visą dieną venkite aštrių pokalbių su viršininkais – tai gali turėti nemalonių pasekmių ateityje.

Rugsėjo 11 d.

Diena gali praeiti gana ramiai ir produktyviai, tačiau su sąlyga, jog vengsite didelių finansinių operacijų, pirkinių bei kažką spręsti meilės sferoje. Sunkiau bus tiems, kurie ir taip turi problemų asmeniniame gyvenime, kadangi jo gali dar stipriau pasireikšti.

3 SAVAITĖ

Rugsėjo 12 d.

Tai produktyvi diena, kurioje vyraus itin stiprios energijos, todėl silpno charakterio žmonės gali sunkiai gebėti prisitaikyti. Daugumai rūpės karjera, įvaizdis visuomenėje, vyraus poreikis išsiveržti į priekį profesinėje sferoje, tad romantiškai meilei gali nelikti laiko ir noro.

Rugsėjo 13 d.

Draugai ir kolegos bus itin svabi tema, kadangi gražiausi dalykai gali nutikti būtent jų dėka. Palaikykite gražius santykius kolektyve ir būtinai atkreipkite dėmesį į tuos, kuriems reikia jūsų pagalbos arba patarimo. Neatsisakykite padėti kitiems – egoizmas šiandien nebus toleruojamas.

Rugsėjo 14 d.

Viena gražiausių ir produktyviausių dienų, kuomet net ir ramiai dirbant galima daug nuveikti. Tiesa, svarbu stebėti, kokius veiksmus atliekate ir su kuo bendraujate. Šios dienos įvykiai gali pasikartoti ir ateityje, todėl neprogramuokite to, ko nenorite vėl patirti.

Rugsėjo 15 d.

Neapsikraukite darbais ir apribokite kontaktus – tai laikas prieš Mėnulio užtemimą, todėl dauguma gali jaustis prastai, bijoti ateities, nerimauti net dėl smulkmenų, įtarinėti aplinkinius, jaustis nesaugiai. Tiesiog ramiai leiskite šiai dienai praeiti ir nesiimkite jokių veiksmų.

Rugsėjo 16 d.

Tai viena sunkiausių ir emocingiausių mėnesio dienų. 22.05 val. laukia Mėnulio užtemimas Žuvyse, tad svarbu išlikti itin budriems ir nepasimesti iliuzijuose, baimėse, depresijoje. Į paviršių pradės kilti įvairios baimės, kurios atrodys kaip neiveikiamos kliūtys. Patartina anksčiau eiti miegoti ir vengti intensyvaus bendravimo net ir su šeima.

Rugsėjo 17 d.

Vis dar jausime užtemimo įtaką, todėl normalu, kad dauguma vis jausis taip, tarsi gyventu sapne, kuriame ne viską suvokia. Dienos fonas žymiai harmoningesnis nei vakar dienos, tačiau vis dar patartina daugiau stebėti aplinkos įvykius, žmonių reakcijas ir kuo mažiau veikti.

Rugsėjo 18 d.

Tai palankus laikas sportui, aktyviam poilsiui, gyvenimo malonumams bei įvairiai veiklai, kuri leidžia jums save realizuoti. Aktyvi diena laukia net ir tų, kurie paprastai sunkiau išsijudina. Vakarą iki 20.30 val. patartina praleisti namuose.

TAIP PAT SKAITYKITE: 6 moterų išpažintys: ką reiškia būti vienišai keturiasdešimtmetei

4 SAVAITĖ

Rugsėjo 19 d.

Jeigu stebėsite aplinką, pamatysite nemažai įdomių sutapymų ir Visatos ženklų. Atidžiai įsiklausykite į tai, ką jums šiandien kalba aplinka – tai ženklų diena, todėl išnaudokite ją tinkamai ir išsiaiškinkite tuos dalykus, kurių iki galo nesuprantate. Jeigu jus kritikuos – tai greičiausiai bus tiesa.

Rugsėjo 20 d.

Viena nemaloniausių ir net pavojingiausių dienų, kuomet net ir patys, to nesuvokdami, galite įsivelti į nereikalingą avantiūrą bei pradėti veiksmus, kurie atneš daugiau žalos nei naudos. Nepriimkite jokių pasiūlymų nei darbe, nei asmeniniame gyvenime.

Rugsėjo 21 d.

Tai aktyvaus bendravimo, kontaktų atnaujinimo ir susitarimų diena. Jei norite ką nors reikšmingo nuveikti, tuomet pasistenkite rasti tų, kurie gali prisidėti prie jūsų veiklos arba tinkamai patarti. Sėkmė ateis per kitus žmones.

Rugsėjo 22 d.

Kaip ir vakar, taip šiandien svarbu bendrauti su aplinka, pasidalinti idėjomis, paklausti patarimo. Jeigu bandytumėte dirbti vienumoje, tuomet nuveiksite gerokai mažiau ir praleisite nemažai naudingų galimybių.

Rugsėjo 23 d.

Svarbius darbus patartina planuoti iki 9.30 bei nuo 11.30 val. Laikas tarp 9.30 ir 11.30 val, yra „tuščias“ ir neturės augimo jėgos. Diena savaime atneš reikamos informacijos, kuri pravers ateityje, tačiau dar daugiau galite sužinoti, jei ir patys savarankiškai sieksite žinių.

Rugsėjo 24 d.

Dienos fonas gali atrodyti ramus ir šiltas, tačiau išlaikykite atsargumą, kadangi gali formuotis aštrios, nemalonios situacijos ten, kur net neįtariate. Konfliktai atsiras staigiai, ir jų energija gali gerokai jus išbalansuoti. Be to, diena labiau tinkama poilsiui nei sunkiems darbams arba aktyviam bendravimui, tad praleiskite laiką ramiai.

Rugsėjo 25 d.

Laikas iki 14.50 val. puikiai tinka laiko praleidimui su šeima, maisto gamybai, drabužinės sutvarkymui, atnaujinimui. Laikas nuo 16.50 val. turės savyje daugiau aktyvumo, noro judėti, sportuoti, džiaugtis gyvenimu, užsiimti kūryba. Vaikai šiandien reikalaus daugiau jūsų dėmesio ir meilės.

TAIP PAT SKAITYKITE: Astrologės L.Kutkytės sudarytas rugsėjo mėnesio horoskopas

5 SAVAITĖ

Rugsėjo 26 d.

Daugiau pasieksite darbe bei asmeniniame gyvenime, jeigu mokėsite laiku ir vietoje pasakyti gražų komplimentą, vengti kritikos, skleisti uždegančią veiklai energiją. Pasitikėkite savimi ir taip padarysite įspūdį aplinkiniams.

Rugsėjo 27 d.

Šiandien svarbu bus nepersistengti demonstruojant savo asmenybę, kadangi taip galite suerzinti, atstumti kitus žmones ir atimti iš savęs dalį sėkmės. Pasistenkite kuo mažiau kalbėti apie save, daugiau dėmesio skirkite kitiems.

Rugsėjo 28 d.

Sėkmingiausi bus tie, kurie nebijo daug ir sunkiai dirbti. Pasistenkite kruopščiai laikytis dienotvarkės ir darbo vietoje nustatytų taisyklių. Linksmybėms diena nėra tinkama, bet užtat galima nuveikti daug svarbaus darbo ir išspręsti nemažai sunkių užduočių.

Rugsėjo 29 d.

Dienos fonas neatneš jokių sunkių situacijų, kurios neleistų siekti savo tikslų. Taigi, gausime nemažai laisvės veikti taip, kaip planavome, tačiau protingiau būtų skirti dieną darbui, sveikatos priežiūrai bei būtiniems darbams. Meilei ši diena nėra itin palanki.

Rugsėjo 30 d.

Svarbu nepradėti jokių naujų procesų ir nepriimti naujų pasiūlymų, kadangi diena neturi savyje augimo ir plėtros jėgos, tad pradėti veiksmai nebus sėkmingi ir ilgalaikiai. Puiki diena pasninkui bei tvarkymuisi namuose. Išmeskite nereikalingus daiktus ir atlaisvinkite vietos naujovėms.

Kalendorių sudarė astrologė Lana Kutkytė (sadhanacentras.lt).

Ji24.lt

Naujausi straipsniai