Rugpjūtis: astrologės sudarytas sėkmingiausių dienų kalendorius

Klausykis širdies balso. / 123RF.com
Autorius: System
Publikuota: 2016-08-01 08:30
Kada geriau eiti į pasimatymą, o kada verčiau susitelkti į karjerą? Kokios dienos palankios grožio procedūroms, o kada geriau laiką leisti vienumoje? Pataria astrologė Lana Kutkytė.

1 SAVAITĖ

Rugpjūčio 1 d.

Šiandien pasistenkite skirti laiko savo šeimos nariams bei artimiausiems draugams – tai metas, kuomet tiek jums, tiek ir aplinkiniams reikės daugiau švelnumo bei meilės nei paprastai. Puikiai pavyktų jaukiai sutvarkyti namus, pakeisti interjerą. Diena labiau produktyvi meilės, o ne darbo sferai.

Rugpjūčio 2 d.

Šiandien nėra tinkamas laikas pradėti kažką naujo. Tai veiksmų užbaigimo, apsivalymo diena. 23.45 val. laukia jaunatis, todėl jei tuo metu dar nemiegosite, stebėkite ne tik savo veiksmus, bet ir mintis, jos bus ypatingai galingos. Jaunatis laukia Liūto ženkle, tad tiek šį vakarą, tiek ir rytoj „liūtiškai“ džiaukitės gyvenimu, pasitikėkite savimi, žaiskite, šokite, dainuokite ir tikėkite, jog esate verti sėkmės.

Rugpjūčio 3 d.

Mėnulis bus pernelyg jaunas ir „silpnas“, todėl naujus darbus atidėkite rytdienai. Šiandien planuokite, strateguokite ir užsirašykite (jei to dar neatlikote vakar) savo svarbiausius tikslus. Puiki diena sportui, aktyviam poilsiui bei bendravimui su vaikais.

Rugpjūčio 4 d.

Svarbius dienos darbus pasistenkite planuoti nuo 10.35 val., o jeigu galimybės leidžia, tuomet aktyviai veikti pradėkite nuo 12.45 val. Antroji dienos pusė yra produktyvi, tinkama darbams, kurie reikalauja kruopštumo ir susikaupimo. Tinkamas metas tvarkyti dokumentus.

Rugpjūčio 5 d.

Meilei nėra palankus metas, kadangi gali būti sunkiau išreikšti emocijas, atsipalaiduoti, užmiršti pareigas bei neužbaigtus darbus. Be to, daugumai rūpės praktiški, apčiuopiami ir naudingi dalykai, o ne jausmai. Palanki diena darbštuoliams. Produktyviausias laikas nusimato nuo 12.10 iki 17 val.

Rugpjūčio 6 d.

Gali kilti nesusikalbėjimai su viršininkais arba vyresniais žmonėmis. Taip pat patartina atidžiai tvarkyti dokumentus, jeigu negalite šių veiksmų išvengti. Neskubėkite – verčiau nuveikite mažiau, bet be klaidų. Svarbiausius darbus patartina užbaigti iki 17.30 val.

Rugpjūčio 7 d.

Santykių tema taps ypač aktuali. Gali būti sudėtinga bendrauti harmoningai, kadangi tiek jums patiems, tiek ir jūsų partneriui gali būti itin svarbu pademonstruoti savo nepasitenkinimą. Jei tik galite, venkite spręsti santykių problemas būtent šiandien.

TAIP PAT SKAITYKITE: Prof. E.Laurinaitis: „Kaip auklėti vaikus? Poreikiai turi būti patenkinti, norai – išgirsti“

2 SAVAITĖ

Rugpjūčio 8 d.

Bus nelengva išvengti smulkių konfliktų ir būtinybės aiškintis kitiems. Pasistenkite išlaikyti mandagumą bei valdyti savo emocijas. Diplomatiškumas, gebėjimas prisitaikyti prie aplinkybių ir susilaikyti nuo noro išsakyti savo tikrąją nuomonę – tai šiandien bus reikalingiausia.

Rugpjūčio 9 d.

Šiandien gali įvykti bet kas – tai staigmenų diena, tad pasiruoškite reaguoti greitai ir sąmoningai. Kiekvienam ši diena praeis savaip, tačiau visi turės galimybių suvokti, kaip teisingai pakreipti savo gyvenimą, kad šis taptų sėkmingas. Nuo 16.40 iki 18.40 val. gražus metas meilės pasimatymams.

Rugpjūčio 10 d.

Šiandien vieni atras, o kiti praras, tačiau vienokių ar kitokių pokyčių sulauks beveik visi. Pasistenkite svarbiausius reikalus sutvarkyti iki 14.10 val., kadangi antroji dienos pusė atneš nemažai iliuzijų, nesusikalbėjimų ir baimių. Sunkiausias laikas nusimato nuo 20.20 iki 22.20 val.

Rugpjūčio 11 d.

Dienos fonas labiau tinkamas tvarkyti įprastus reikalus, tad pasistenkite išties svarbius darbus sutvarkyti kitą dieną. Asmeniniame gyvenime gali laukti emocijų audros, pavydas, valdingumas. Nuo 20.25 val. nusimato harmoningas vakaras, tinkamas aktyviam poilsiui.

Rugpjūčio 12 d.

Diena tinkama aktyviai veiklai, pasimatymams, naujoms pažintims bei įvairiems gyvenimo nuotykiams. Visgi nuo 12 iki 14 val. pasistenkite neskirti svarbių susitikimų bei vengti tvarkyti finansinius reikalus. Laikas nuo 15 iki 17 val. skirtas rimtiems darbams ar verslo susitikimams.

Rugpjūčio 13 d.

Dinamiška diena, sėkminga tiems, kurie pasitiki savimi, yra energingi ir optimistiški. Gražiausias ir produktyviausias laikas tiek meilei, tiek ir darbui laukia nuo 13 iki 15 val. Didelių pirkinių patartina vengti, stengtis nespręsti reikalų, susijusių su stambiais finansais.

Rugpjūčio 14 d.

Nors ir sekmadienis, tačiau tai laikas labiau tinkamas rimtiems darbams nei poilsiui. Protingiausia būtų viską suplanuoti taip, kad neskubėdami galėtumėte dirbti svarbius darbus, o poilsiui skirtumėte tiek laiko, kiek jo iš tikrųjų reikia. Jei kažkas paprašytų pagalbos – padarykite kiek tik galite daugiau.

TAIP PAT SKAITYKITE: Organizmui reikia jodo: skydliaukės sutrikimų simptomai

3 SAVAITĖ

Rugpjūčio 15 d.

Rimta diena, kuri turėtų būti skirta rimtiems darbams, susitikimams bei rimtoms dvasinėms praktikoms. Nešvaistykite jos linksmybėms ar tuščioms kalboms, o verčiau padarykite kažką, kas turės vertę jūsų bei kitų žmonių ateičiai. Venkite bendravimo su tais, su kuriais nesutariate, kadangi šios dienos įvykiai gali ir vėl atsikartoti ateityje.

Rugpjūčio 16 d.

Laikas nuo 12.50 iki 14.50 val. nėra efektyvus aktyviems veiksmams, todėl šiuo laiku verčiau pailsėti arba dirbti įprastus, kasdienius darbus. Iš esmės tai harmoninga ir kupina augimo bei kūrybos diena, tad patartina suplanuoti kuo daugiau rimtų darbų ir pasistengti juos užbaigti iki 19.30 val.

Rugpjūčio 17 d.

Dienos fonas gali būti išties įtemptas, tad pasiruoškite tam, kad gali tekti aiškintis santykius, spręsti aštrias situacijas arba netikėtai pakeisti savo planus. Vakare gali būti sunkiau atsipalaiduoti, užmigti. Svarbu leisti laiką tik su gerai pažįstamais žmonėmis.

Rugpjūčio 18 d.

Diena skatins jus bendrauti, dalintis idėjomis, sukurti kažką naujo ir originalaus. Net ir iš prigimties uždari žmonės taps labiau atviri. Vaisingas metas informacijos paieškai bei skleidimui, bendravimui su draugais. Sunkiausias dienos metas laukia nuo 11.30 iki 13.30 val.

Rugpjūčio 19 d.

Gali būti sunku susikaupti ir disciplinuotai dirbti. Gali dažniau nei visuomet užplūsti poreikis svajoti, neskubėti, pasidžiaugti įvairiais gyvenimo malonumais. Tai tinkama diena šventei, romantiškam pasimatymui arba buvimui ramioje ir jums malonioje aplinkoje. Puikus metas puoselėti savo grožį.

Rugpjūčio 20 d.

Tai mistikos, ženklų ir netikėtų sutapimų diena. Aplinka aktyviai siųs jums įvairius ženklus, kurie atspindės jums aktualią situaciją bei jūsų reakcijas. Jeigu jus kritikuos, tuomet atkreipkite į tai dėmesį ir reaguokite brandžiai, nes kritika greičiausiai bus teisinga.

Rugpjūčio 21 d.

Tai viena nepalankiausių mėnesio dienų, tad verčiau skirkite ją ramiam poilsiui vienumoje. Pasistenkite vengti painių situacijų aiškinimosi, nes bandymai kažką spręsti tik dar labiau viską supainios. Šios dienos pasiūlymai yra ne tik nereikalingi, bet gali būti net ir pavojingi.

TAIP PAT SKAITYKITE: 23 kg atsikračiusi Auksė Vasiliauskienė: „Tereikia nustoti alinti save dietomis“

4 SAVAITĖ

Rugpjūčio 22 d.

Viena gražiausių rugpjūčio dienų. Jei tik panorėsite, galėsite nuveikti nemažai darbų ir pagaliau sutvarkyti tuos reikalu, kurių vis neprisiruošdavote užbaigti. Šios dienos tempas bus didelis, tad ir sėkmingiausi bus tie, kurie gebės veikti dinamiškai. Naujoms pažintims nėra palankus metas.

Rugpjūčio 23 d.

Produktyvi diena įvairiems darbams bei nuostabi romantiškiems santykiams puoselėti. Neskubėdami galite nemažai nuveikti, o dienos pabaigoje didžiuotis savimi. Palankus metas apsilankyti grožio salone, atnaujinti garderobą bei pasirūpinti savo kūno sveikata.

Rugpjūčio 24 d.

Retas norės badauti, tad jeigu pastebėsite, jog traukia daug ir sočiai valgyti, tuomet neribokite savęs ir leiskite sau džiaugtis maistu kiek daugiau nei paprastai. Šiandien tai normalu. Diena tinkama beveik visoms veiklos sferoms, ypač darbui su finansais bei informacija.

Rugpjūčio 25 d.

Nors visa diena žada būti įtempta ir kartais net agresyvi, tačiau kiek ramiau galima bus veikti pirmoje dienos pusėje. Nuo 18 val. patartina skirti laiką poilsiui ir nesiimti jokių sunkių, ypač fizinių darbų, nes bus lengva susižeisti. Apribokite bendravimą tiek gyvai, tiek ir per atstumą.

Rugpjūčio 26 d.

Vienišiams gali būti sunku kažką reikšmingo nuveikti, tad patartina bendrauti, domėtis kitų žmonių patirtimi, siekti bendradarbiavimo. Informacija šiandien bus prieinama itin lengvai. Tai puikus laikas pasirašyti sutartį, pradėti trumpalaikę partnerystę ar įsigyti technikos.

Rugpjūčio 27 d.

Normalu, jeigu užplūs noras užsidaryti namuose ir tyloje paskaityti įdomią knygą. Tokios smulkmenos gali atnešti daugiau naudos nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Pirkiniai, skirti namams bei šeimos nariams, gali būti ypač sėkmingi ir suteikti nemažai gražių emocijų.

Rugpjūčio 28 d.

Rytas iki 9.40 val. nusimato konfliktiškas, tad susilaikykite nuo bendravimo, ypač su nepaž5stamais žmonėmis. Šios dienos fonas nėra palankus pokalbiams bei apskritai bendravimui, tad pasistenkite apriboti kontaktus ir kuo daugiau laiko praleisti tyloje ir vienumoje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tikra istorija. „Tikrai meilei ir 20-ies metų skirtumas ne trukdis“

5 SAVAITĖ

Rugpjūčio 29 d.

Produktyvus dienos laikas aktyviems darbams laukia nuo 11.10 val. Iki to geriau užsiimti įprastais darbais, pailsėti, pasirūpinti savimi arba susitikti su draugais. Tai kūrybos, aistros ir džiaugsmo diena, tad pasistenkite ją išnaudoti tiems dalykams, kurie teikia jums laimės.

Rugpjūčio 30 d.

Kaip ir vakar, taip ir šiandien bus lengviau dirbti darbus, kurie teikia jums džiaugsmą, malonumą. Vadinamieji „juodi darbai“ judės sunkiai, tad juos protingiau planuoti kitai dienai. Metas nėra palankus naujiems darbams pradėti, kadangi jie neturės plėtros energijos.

Rugpjūčio 31 d.

Tai metas, kuomet svarbu užbaigti tuos darbus ar santykius, kurių nenorite savo gyvenime matyti ir ateityje. Apsivalykite, išmeskite nereikalingus daiktus, pasninkaukite ir tinkamai pradėkite rytojaus jaunatį, kuri šį kartą sutampa su Saulės užtemimu Mergelėje.

Sėkmės kalendorių sudarė astrologė Lana Kutkytė (sadhanacentras.lt).

Ji24.lt

Naujausi straipsniai