Rugpjūčio mėnesio sėkmės kalendorius

Sėkmė / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2015-08-01 09:00
Susipažinkite su astrologės Lanos Kutkytės specialiai Ji24.lt sudarytu rugpjūčio sėkmės kalendoriumi, kuriame rasite paaiškinimų, ką tą dieną geriau daryti, o ko – vengti.

1 savaitė

Rugpjūčio 1 d.

Šis šeštadienis, ypač laikas nuo 9 val. iki 11.20 val., tinkamas susitikti su bendraminčiais, draugais, kolegomis ir nuveikti kažką bendrai, aktyviai bendrauti bei organizuoti poilsį. Visgi vakarą geriau praleisti tik su išties patikimais ir jau pažįstamais žmonėmis. Neįsivelkite į jokias diskusijas su vyresniais ar autoritetingais asmenimis.

Rugpjūčio 2 d.

Mistiškų ženklų diena, tad įsiklausykite į tai, ką jums sako aplinka, ir nebūtinai tiesiogiai. Stebėkite aplinką, ženklus ir taip sužinokite, ką svarbaus jums nori pranešti Visata. O galbūt turite klausimą, į kurį nerandate atsakymo? Tuomet ši diena iki 22 val. gali atnešti jums atsakymą, jeigu tik esate pasiruošę jį priimti.

Rugpjūčio 3 d.

Galite pastebėti, kad tiek jūs, tiek ir aplinkiniai stokoja pareigingumo, analitiškumo bei darbštumo.  Gali būti sunku ilgam sukoncentruoti dėmesį į konkretų darbą, sunkiau taps pastebėti smulkmenas ar dirbti nuobodų darbą. Nepatartina priimti šiandien ateinančių pasiūlymų ar imtis naujų projektų – tai diena, kai galite pridaryti klaidų.

Rugpjūčio 4 d.

Seksis tiems, kurie turi savyje iniciatyvumo, atkaklumo, strateginio mąstymo, sugebėjimo įtikinti, įkvėpti kitus. Tai stipri diena, sėkminga išties stipriems žmonėms, ypač tiems, kurie turi savyje daug ugnies bei oro stichijos. Nuo 7.15 val. iki 9.15 val.  pasistenkite nepriiminėti jokių rimtų sprendimų.

Rugpjūčio 5 d.

Viena vertus, likimas gali atsiųsti didesnių ar mažesnių dovanų, susijusių su finansais, meilės reikalais, aukštuoju mokslu ar užsieniu. Kita vertus, jokiu būdu neišlaidaukite, atsisakykite stambių pirkinių, nes lengva bus prisidaryti nereikalingų išlaidų. Vakaras nuo 21.20 val. iki 23.20 val. palankus svarbiems pokalbiams, susitikimams, mokslui, skambučiams ir laiškams.

Rugpjūčio 6 d.

Darbšti, rimta, praktiška ir vaisinga diena, kuomet pavyks tarsi savaime nuveikti nemažai darbo. Veikite ramiai, neskubėkite ir skirkite laiką tik išties svarbiems reikalams. Produktyvi diena tiems, kurie nori išmokti kažko naujo, įsisavinti sudėtingą informaciją, parengti ataskaitą, numatyti strateginius veiksmus ateičiai. Šiandien galite sau leisti valgyti daugiau nei paprastai.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Jupiterio padėtis Zodiako ženkluose: kokioje gyvenimo sferoje jūsų laukia sėkmė?

Rugpjūčio 7 d.

Neskubėkite patys ir neskubinkite kitų, nes galite susidurti su nemaloniomis aplinkinių reakcijomis. Dieną verčiau paskirkite praktiškiems ir paprastiems darbams. Pats metas peržiūrėti savo asmeninius finansus, paskaičiuoti išlaidas bei pajamas ir apgalvoti,ką vertėtų pakeisti. Ypač patartina šiandien atsisakyti mėsos, alkoholio bei linksmybių tarp menkai pažįstamų žmonių.

Rugpjūčio 8 d.

Rytas nuo 9.15 val. iki 11.25 val. pasižymės avaringumu, tad itin prireiks rimties, atidumo prie vairo bei atsargumo pokalbiuose. Neprisižadėkite to, ką sunkiai ištesėtumėte. Laikas nuo 13.30 val. iki 15.30 val. suteiks galimybę suvokti teisingą kryptį, teisingiausius veiksmus, kurie padės pajudėti į priekį jums svarbiose situacijose.

Rugpjūčio 9 d.

Žinių, informacijos gavimo bei perdavimo diena. Sėkmingiausi bus tie, kurie nestokoja bendravimo įgūdžių ir mėgsta komunikuoti su kitais tiek gyvai, tiek internetu. Knygos, internetas, paskaitos gali šiandien suteikti žymiai daugiau aktualios informacijos nei paprastai. Harmoningiausias metas nusimato nuo 13.30 val. iki 15.30 val., tuomet ir būtų protingiausia  nuveikti svarbiausius dienos darbus.


2 savaitė

Rugpjūčio 10 d.

Savo nuomonę verčiau pasilikite sau, taip išvengsite nesusipratimų ar kreivų aplinkinių žvilgsnių. Jeigu teks dalyvauti svarbiuose susitikimuose, kurių negalite išvengti, gerai jiems pasiruoškite, nekalbėkite daugiau nei iš tikrųjų reikėtų. „Žodis – ne žvirblis“ – šiandien šią patarlę būtina įsiminti. Gali būti sunku išvengti smulkių nesusikalbėjimų, tuščiažodžiavimo ar noro girtis, puikuotis.

Rugpjūčio 11 d.

Šios dienos emocinis fonas gali pastūmėti gilintis į svetimas problemas, globoti ir rūpintis aplinkiniais. Tai išties romantiška, švelni diena, nešanti savyje galimybę pajusti gyvenimo grožį bei ramybę. Visgi svarbiausias šios dienos įvykis – tai Jupiterio perėjimas iš Liūto į Mergelės ženklą. Tai gerokai pakeis likusių metų tendencijas.

Rugpjūčio 12 d.

Gana harmoninga, vientisa ir kūrybai palanki diena. Ypatingai puikus metas pasirūpinti namais, šeimos reikalais, apsilankyti grožio salone ar peržiūrėti savo drabužių spintą. Svarbius susitikimus bei darbus skirkite 19.45–21.45 val.

Rugpjūčio 13 d.

Nieko naujo nevertėtų pradėti. Protingiausia būtų užbaigti tuos darbus, kuriuos užbaigti privalote, nors ir naujų idėjų netrūks. Šiandien yra vaisinga diena tiems, kurie trokšta atsikratyti žalingo įpročio, prisirišimo prie kokio nors žmogaus ar savo neigiamos savybės. Tvirtai apsispręskite, jog atsisakote to, kas jums nebereikalinga, ir rytojaus jaunatį pasitikite laisvi nuo prisirišimų.

Taip pat skaitykite: 10 sėkmės guru Robino Sharmos gyvenimo pamokų

Rugpjūčio 14 d.

Jei tik galite, susiplanuokite dieną taip, kad pavyktų išvengti jums nemalonių darbų, žmonių bei vietų. Bet kokias neigiamas mintis vykite šalin ir būkite su tais, kurie jums sukelia šypseną, priverčia optimistiškai žvelgti net į sunkiausias situacijas. 17.25 val. laukia jaunatis Liūto ženkle, tad ją reikėtų pasitikti džiugiai nusiteikus, be įtampos ir nerimo.

Rugpjūčio 15 d.

Efektyviausias laikas nuo 10.45 val. Iki to gali būti per daug kliūčių nuveikti kažką reikšmingo. Tai konkrečių ir praktiškų darbų  metas, kuomet darbštieji nuveiks net daugiau nei patys tikėjosi. Profesijos srityje, darbe gali būti nemažai pasistūmėta į priekį. Vakaras tinka pasimatymams, tačiau tik tuomet, jeigu jūsų požiūris į santykius yra rimtas.

Rugpjūčio 16 d.

Nors ir sekmadienis, tačiau verta užsiimti darbo reikalais – čia tikėtina sėkmė. Ypatingai stiprus metas laukia nuo 12.35 val. iki 14.35 val. – tai laikas, kuomet galite bandyti atlikti tą darbą, kuriam reikia didelių vidinės energijos resursų ir drąsos.


3 savaitė

Rugpjūčio 17 d.

Ypatinga sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su rašymu, prekyba, informacija, žiniomis arba tuos, kurie daug mokosi. Puiki diena sutvarkyti dokumentus, buhalteriją ir apskritai tuos dalykus, kuriuose trūksta aiškumo. Stebėkite savo savijautą, nes šiandien organizmas gali rodyti signalus, kurie pasufleruos apie tikrąją jūsų sveikatos būklę.

Rugpjūčio 18 d.

Pasistenkite nežadėti to, ko nepajėgsite išpildyti. Žodžius tarkite apdairiai ir nelaužykite susitarimų, nes vėliau tai atsilieps skaudžiau nei tikėjotės.  Laikas nuo 10.45 val. iki 12.45 val. gali būti itin produktyvus, jei tik to panorėsite.

Rugpjūčio 19 d.

Tarp 15.40 val. ir 17.40 val. gali užplūsti impulsas laužyti taisykles, maištauti, susirasti naujų pažįstamų bei įgyvendinti kokią novatorišką idėją. Visgi kaip tik to daryti ir nereikėtų, nes galite patys sau susikurti netikėtų problemų. Nuo 15.50 val. – puikus laikas tvarkyti asmeninį gyvenimą bei finansinius reikalus.

Rugpjūčio 20 d.

Laikas nuo 10.25 val. iki 12.25 val. nėra efektyvus svarbiems darbams. Nuo 12.25 val. sėkmingas laikas aistringiems ir ryžtingiems žmonėms. Nors diena gana sėkminga, tačiau lengva bus įsivelti į barnius tiek su mylimais žmonėmis, tiek su kolegomis. Daugiausia ginčų greičiausiai sukels noras įrodyti savo teisybę bei valdžios troškimas. Gražiausias dienos laikas nusimato nuo 15.20 val. iki 17.20 val.

Rugpjūčio 21 d.

Didžioji dauguma bus veiklūs, ryžtingi ir nelinkę taikstytis su valdžia bei autoritetais, tad šiandien palankiausias metas stipriems žmonėms. Švelnesnio charakterio žmonėms labiau norėsis pabūti atokiau nuo kitų, gilintis į save. Nuo pietų ypatingai atsargiai bendraukite su viršininkais, kadangi šioje sferoje gali kilti nemažai sunkiai suvaldomos įtampos.

Taip pat skaitykite: Kodėl vertėtų tikėti sėkme?

Rugpjūčio 22 d.

Pasistenkite neplanuoti pernelyg daug darbų, o tuo labiau neplanuoti nieko sudėtingo ir atsakingo. Vis dėlto, jei tektų atlikti neatidėliotinus darbus, pasistenkite suplanuoti juos iki 14.20 val. Vėliau galimos klaidos, nesusipratimai.

Rugpjūčio 23 d.

Iki 15.25 val. pabūkite ramioje, saugioje aplinkoje ir nesiimkite jokių rimtų darbų. Antrąją dienos pusę įtampa ims slūgti, tad palankus laikas nuveikti kažką aktyvaus, ypač 16.40–18.40 val. Palankus laikas išvykoms į gamtą, sportui, kelionių planavimui.


4 savaitė

Rugpjūčio 24 d.

Viena iš gražiausių ir harmoningiausių dienų rugpjūčio mėnesį, palanki įvairiai veiklai.  Asmeniniame gyvenime gali atbusti romantiški jausmai, nuotykių troškimas. Tarp 8.10 val. ir 10.10 val. tinkamas metas smulkiems pirkiniams bei finansinėms operacijoms atlikti.

Rugpjūčio 25 d.

Bus svarbu situaciją matyti blaiviai, aiškiai bei neleisti emocijoms trukdyti priimti reikiamą sprendimą. Į dienos foną geriausiai pavyks įsilieti tiems, kurie yra logiški, neemocionuoja be reikalo, profesionaliai atlieka savo pareigas. Pokalbiams su autoritetingais žmonėmis, kelionių planavimui ar dalyvavimui svarbiuose renginiuose ypatingai tinkamas metas 9.35–13.45 val.

Rugpjūčio 26 d.

Bus svarbu daryti ne tai, ko norisi, o ko iš tikrųjų reikia. Pareigos, atsakomybė ir ambicijos karjeros srityje gali versti jus galvoti vien tik apie darbą, tad asmeniniam gyvenimui neliks nei nusiteikimo, nei energijos. Dirbkite iš visos širdies ir vėliau tikrai galėsite pasidžiaugti savo laimėjimais.

Rugpjūčio 27 d.

Metas suvokti, kas jums teikia laimės ir tvirtai nuspręsti to imtis, nes būtent šiandien yra laikas, kuomet ateis tikrasis suvokimas. Tinkamai sudėliokite prioritetus ir pradėkite kelionę iki savo tikslo, aiškiai jausite, kur jūsų laukia sėkmė. Laikas nuo 9.05 val. iki 11.05 val. nėra efektyvus svarbiems veiksmams.

Rugpjūčio 28 d.

Dauguma norės atitrūkti nuo rutinos ir pajusti laisvę, bus sunku susikoncentruoti ties nuobodžiais darbais. Šiandien viena neatsargi frazė, neatidumas su dokumentais, neapgalvotų patarimų dalijimas ar taisyklių pažeidimas keliuose gali labai skaudžiai atsiliepti. Ypatingai įtemptas metas tarp 12.20 val. ir 14.20 val. – pasistenkite nesugadinti reikalų santykiuose.

Rugpjūčio 29 d.

Geriausia būtų visą dieną skirti ramiam poilsiui, sulėtinti gyvenimo tempą, būti tik tarp tų, kuriuos pažįstate. Dienos fonas išties įtemptas, tad sunku bus išvengti didesnių ar mažesnių nesusipratimų. Energetiškai švariausias laikas nusimato nuo 7 val. iki 9 val.

Rugpjūčio 30 d.

Pasirūpinkite ne tik kitais, bet ir savimi. Jei tik atsipalaiduosite ir leisite sau pasimėgauti gyvenimu, ši diena leis atrasti reikiamą problemų sprendimą. Susikurkite sau palankias sąlygas meditacijai ir taip suteiksite sau galimybę intuityviai pajusti reikiamą kryptį. Tinkama diena vandens ir grožio procedūroms, smulkiems pirkiniams bei gražioms šventėms.

Rugpjūčio 31 d.

Nuo 8.50 val. iki 10.50 val. galite suprasti, koks turėtų ir galėtų būti jūsų vystymasis karjeroje bei kokių veiksmų reikėtų rinktis. Nuo 13.50 val. iki 20 val. gali kilti smulkių stresą sukeliančių nesusipratimų, tačiau padėtį tikrai įmanoma suvaldyti, jei tik nekalbėsite daugiau nei būtina.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai