Rugilė Lingytė nepyksta ant pusbrolio Pauliaus Bagdanavičiaus, kad nebalsavo už ją „Lietuvos balse“

Rugilė Lingytė ir Paulius Bagdanavičius / „Lietuvos Balso“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-13 15:27
Praėjusioje „Lietuvos balso“ laidoje pasirodęs operos solistas Paulius Bagdanavičius savo pusseserės Rugilės neįvardijo kaip favoritės vien dėl to, jog ji giminaitė – savo balsą jis atidavė Kotrynai Juodzevičiūtei. 

„Tikrai dėl to nesupykau. Tai mane kaip tik dar labiau įkvėpia judėti pirmyn. Paulius visuomet man buvo ir bus idealas. Žaviuosi jo talentu“, – teigė R. Lingytė. Anot pašnekovės, ji labai jaudinosi, jog gali iškristi iš „Lietuvos balso“. O išgirdusi, jog tarp konkurento Roko Spalinsko ir jos – balsų skirtumas labai mažas, buvo pasiruošusi, jog Superfinale nebepasirodys: „Esu be galo dėkinga visiems balsavusiems, kurie patikėjo mano nuoširdumu ir paprastumu. Pažadu, jog dėl jūsų ateinantį sekmadienį padarysiu viską, ką galiu.

„Lietuvos balso“ nuotr.
„Lietuvos balso“ nuotr.

Savarankiška ir visuomet savo tikslų siekianti mergina jau seniau yra pasakojusi, jog dalyvauti projekte ji nusprendė pati, niekam nieko nesakė ir autobusu atkeliavo į sostinėje vykusią atranką. „Taip yra ir toliau. Ir dabar važiuoju į repeticiją autobusu. Kartais Vilniuje paprašau, kad iki reikiamos vietos pavėžėtų giminaičiai, bet jei jie negali – pasinaudoju viešuoju transportu. Man tai nėra problema“, – šypsosi septyniolikmetė. 

„Lietuvos balso“ nuotr.
„Lietuvos balso“ nuotr.
 
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai