Rudens stiliaus „perliukus“ pristatanti G.Martirosian: „Vertinu kokybę ir apgalvotus pirkinius“

Gabrielė Martirosian / Monikos Penkutės nuotr.
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2020-09-02 16:43
Televizijos ir radijo laidų vedėja Gabrielė Martirosian aplinkinius žavi puikiu stiliaus pojūčiu. Apibūdinti, kuriam aprangos stiliui ji atstovauja, būtų labai sunku. Dėl savo įvairiapusiškumo ir aistros stiliaus perliukams G.Martirosian tapo „Ogmios mieste“ įsikūrusio išparduotuvių centro „Outlet Park“ rudens kampanijos veidu.

Vesdama iškilmingą renginį scenoje G.Martirosian virsta elegancijos ikona, vykdama į filmo premjerą pasipuošia meniška skrybėle ir sportbačiais, o fotosesijoje pozuoja vilkėdama jaukų megztinį. Gebėjimas pritaikyti mados tendencijas sau, kokybė ir apgalvoti pirkiniai – toks G.Martirosian požiūris į asmeninio stiliaus kūrimą.

Dėl savo įvairialypiškumo ir meilės išieškotiems stiliaus „perliukams“ G.Martirosian tapo išparduotuvių centro „Outlet park“ rudens kampanijos veidu.

Fotosesijoje ji demonstruoja drabužių ir aksesuarų derinius. Visi jie skirti prasidėjusiam rudeniui, tačiau savo aktualumo nepraras ne vieną sezoną. G.Martirosian pasakoja apie tai, kaip ji jautėsi pozuodama fotografui, kas svarbiausia kuriant asmeninį stilių, ką jai reiškia mados tendencijos ir be kokių drabužių neįsivaizduoja rudens.

Gabrielė Martirosian / Monikos Penkutės nuotr.
Gabrielė Martirosian / Monikos Penkutės nuotr.

– Kaip jauteisi fotosesijoje? Kurie iš pristatytų įvaizdžių patiko labiausiai? Ar atkreipei dėmesį į vieną ar kitą stilistės parinktą drabužį?

Fotosesijoje jaučiausi puikiai! Džiaugiausi galimybe pakviesti prie jos prisijungti savo srities profesionalus, su kuriais dirbu jau ne vienus metus. Tad atmosfera buvo jauki, o ir išėjau avėdama naujais batais, kuriuos stilistė išrinko fotosesijai, tad, manau, buvo pataikyta tiesiai į dešimtuką!

– Ar pati mėgsti apsipirkinėti išparduotuvių centruose, kur gali rasti sezono metu itin kokybiškų, aktualių daiktų už kur kas geresnes kainas? Gal esi radusi kokių nors „perliukų“, kurie iki šiol džiugina širdį?

Kuo toliau, tuo labiau vertinu kokybę ir apgalvotus pirkinius. Tikrai ne vienas „perliukas“ mano garderobe yra iš išparduotuvių!

Gabrielė Martirosian / Monikos Penkutės nuotr.
Gabrielė Martirosian / Monikos Penkutės nuotr.

– Papasakok, kas tau pačiai yra svarbiausia kuriant asmeninį stilių. Kur semiesi įkvėpimo ir kas įkvepia labiausiai?

Man labai įdomu stebėti, kaip keičiasi ir pamažu formuojasi mano skonis ir savitas stilius. Esu tikra, kad viskam reikia laiko, savęs pažinimo, taip pat ir įgyti patirties – net jei kalbame apie asmeninio stiliaus formavimą. Stebiu aplinką, artimus žmones ar tuos nepažįstamuosius, kurių gyvenimo būdu, stiliumi, pasiekimais aš itin žaviuosi.

– Ar seki ant mados podiumų matomas mados tendencijas? O gal nekreipi į juos dėmesio ir vadovaujiesi savo intuicija ir grožio samprata? Ar stilius tau yra tik apranga?

Mados podiumai man labiau asocijuojasi su asmenine patirtimi ir modelio darbu. Žinoma, nepraleidžiu didžiųjų mados namų naujausių kolekcijų, visada į jas užmetu akį, bet labiau vadovaujuosi intuicija – juk tai, kas ant podiumo atrodo pritrenkiančiai, nebūtinai taip atrodys kasdienybėje.

Gabrielė Martirosian / Monikos Penkutės nuotr.
Gabrielė Martirosian / Monikos Penkutės nuotr.

Esu tikra, kad privalome stebėti tai, kas vyksta pasaulyje, ir neužmerkti akių. Man svarbus vartojimo mažinimas, sąmoningas apsipirkinėjimas. Stengiuosi to mokytis ir įkvėpti tuo aplinkinius. Nemeluosiu – nėra lengva atsikratyti emocinio pirkimo ar pasakyti sau frazę „aš turiu, ką apsirengti“. Vis dažniau ją sau stengiuosi pasakyti, taip pat neapsipirkinėti impulsyviai. Esu tikra, kad tereikia surasti tą vieną „perliuką“, ir jis puikiai gali papildyti jau turimą garderobą. Man stilius yra ne tik apranga, bet ir požiūris į save, aplinką, pasaulį.

Gabrielė Martirosian / Monikos Penkutės nuotr.
Gabrielė Martirosian / Monikos Penkutės nuotr.

– Kokių drabužių ar aksesuarų planuoji įsigyti šį rudenį? Kokios šiandieninės mados tendencijos pavergė tavo širdį? Be kokių trijų daiktų neįsivaizduoji savo garderobo?

Meluočiau, jei sakyčiau, kad itin atidžiai seku mados tendencijas. Stebiu aplinką, socialinius tinklus ir vis renkuosi, kas artima man. Šį sezoną akį traukia švarkai, asimetriški kirpimai, džinsinio audinio drabužiai bei auksiniai ir sodrūs atspalviai.

Savo garderobo neįsivaizduoju be rankinės, batų ir odinės striukės. Ir, jei galiu pridėti ketvirtą – tai kvepalai. Tikiu, kad kvapas gali papildyti garderobą ir suteikti jam vis kitų spalvų!

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai