Rudens sezono akinių TOP tendencijos: nuo aštuntojo dešimtmečio iki skandinaviško stiliaus

„Fielmann“ akinių rudens sezono akinių kolekcija/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-12 11:12
Prisiekusios fašionistos kas sezoną atsinaujina ne tik garderobą, bet ir jį papildančius aksesuarus, tarp jų ir akinių rėmelius. Vis dažniau akiniai skaidriais lęšiais išsirenkami ne tik dėl regos korekcijos, bet ir kaip įvaizdžio detalė – be dioptrijų, o didžioji šio sezono naujiena – saulės akiniai su maksimaliai skaidriais įvairių atspalvių stiklais. Norinčius žengti koja kojon su mada supažindiname su ryškiausiomis rudens sezono akinių modelių naujienomis.

Stileivų trokštamiausi saulės akiniai šaltąjį sezoną – įvairių geometrinių formų kiekvienam skoniui

Nenorintys eksperimentuoti su formomis rudeniui ir žiemai rinkitės klasikinius masyvius oversized aštuntojo dešimtmečio įkvėptus modelius. Juodi kvadratiniai, pereinantys į trikampius, – saugus sprendimas kasdieniam stiliui.

Siekiantiems išsiskirti, tačiau ne šokiruoti, mados namai siūlo matricos įkvėptus siauručius rėmelius ar gausiai brangiaisiais akmenimis puoštus, dvelkiančius prabanga.

„Fielmann“ akinių rudens sezono akinių kolekcija/Organizatorių nuotr.
„Fielmann“ akinių rudens sezono akinių kolekcija/Organizatorių nuotr.

Trokštantiems būti pastebėtiems minioje sezono „privaloma turėti“ – neįprastų rombo, šešiakampio  ar iškreiptų aviatoriaus akinių formų modeliai, puošti išraiškingu dvigubu nosies tilteliu, geltonais, žaliais ar skaidriais lęšiais.

Sodraus vyno raudona ir romantiška rausva – vėl karaliauja

Ruduo pažeria kiek kitokį nei įprastai spalvų koloritą. Ryškias, akį rėžiančias spalvas atidėkime vasarai, o šaltąjį metų laiką pasitikime kiek ramesniais, romantiškesniais ir melancholiškesniais tonais. Prie mados viršūnėse karaliaujančių smėlio, pilkos ir rudos – nesunkiai prie drabužių pritaikomų spalvų – rinkitės stilinguosius rausvus, raudonus ar gyvūnų raštus imituojančius akinių rėmelius, puoštus rudais, pilkais, žaliais printais.

„Fielmann“ akinių rudens sezono akinių kolekcija/Organizatorių nuotr.
„Fielmann“ akinių rudens sezono akinių kolekcija/Organizatorių nuotr.

Madingiausia regos korekcijai skirtų akinių rėmelių forma – klasikinė

Tai lakoniški, skandinaviško stiliaus, aptakių geometrinių formų, unisex tipo akiniai: švelniai kvadratiniai, didesni ar mažesni apskriti, drąsesnėms stileivoms – katės akių, trikampių ar nesenstančių aviatorių akinių silueto. Rėmeliai skirti kiekvienam gyvenimo atvejui – ir prie kasdienio įvaizdžio biure, ir kaip gatvės stilių papildanti detalė ar vakarėlio derinį užbaigiantis akcentas.

Mados namų kolekcijos keičiamos tris kartus per metus ir ne kiekvienas spėja žengti koja kojon su jomis, tad primename, kad visi stilistai vieningai sutaria, jog

madinga yra tai, kas sukuria išskirtinį jūsų stilių ir ką dėvėdami jaučiatės ypatingai.

Daugiau akinių modelių rasite www.fielmann.lt ir www.fielmann.de/insight.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai