Rudens ritualai: kaip palaikyti pusiausvyrą tarp kūno, proto ir sielos

„Rituals“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-11 12:00
Šį rudenį „The Ritual of Ayurveda“ linija buvo kruopščiai atnaujinta, siūlant prabangių namų ir kūno priežiūros priemonių kolekciją, kuri padėtų palaikyti pusiausvyrą tarp kūno, proto ir sielos. Inicijuotą senovės indų išminties Ayurvedos, liniją sudaro visiškai nauji produktai, kurie palaiko kūno valymo ir energijos balanso principą.

Suderintas subtilus indiškos rožės aromatas ir saldžiųjų migdolų aliejus „The Ritual of Ayurveda“ kolekcijoje akimirksniu pakels jūsų nuotaiką. Naujausias papildymas yra trys unikalūs 100% natūralūs sausi kūno aliejai, kurių kiekvienas skirtas valyti konkrečią doshą arba energijos rūšį ir palaikyti pusiausvyrą.

Atrask savo Dosha

Vata, Pitta ir Kapha yra trys proto bei kūno rūšys arba „doshos“, jos yra mūsų pasaulio pagrindiniai energijos elementai. Jūsų psichinė būklė, mitybos modelis ir judėjimas per visą gyvenimą turi tiesioginę įtaką šiems energijos šaltiniams, todėl jie gali svyruoti ir kartais atsiriboti nuo pusiausvyros. The Ritual of Ayurveda siekia padėti atkurti šią pusiausvyrą, pagerinti sveikatą ir gerovę. Štai kodėl Rituals sukūrė šiuos tris naujus sausus kūno aliejus, kurių kiekvienas turi 100% natūralių ingredientų šaltinį ir yra praturtintas žolėmis pagal Ayurveda tradiciją, kad atitiktų tris individualius doshos poreikius.

„Rituals“ / Organizatorių nuotr.
„Rituals“ / Organizatorių nuotr.

KAPHA:

Šis aliejus yra praturtintas intensyviu imbieru ir cinamonu, specialiai sukurtu Kapha doshai, pagal senovines Ayurveda tradicijas. Kai Kapha yra subalansuota, jūs esate mylintis, atleidžiantis ir ištikimas, bet kai jos pusiausvyra sutrikusi, galite jaustis nesaugus, pavydus ir užsispyręs.

PITTA:

PITTA sausame aliejuje rasite unikalią formulę su raminančia levanda ir ylang ylang ekstraktu, šis duetas padės jūsų Pitta doshai išlaikyti balansą. Kai Pitta yra subalansuota, esate protingas ir lyderiaujantis, tačiau kai Pitta energija sutrikusi, galite būti agresyvus ir reiklus.

„Rituals“ / Organizatorių nuotr.
„Rituals“ / Organizatorių nuotr.

VATA:

Šis 100% natūralus sausas aliejus suteikia odai šilkinį pojūtį ir yra praturtintas saldžiųjų migdolų aliejumi ir baziliku. Kai Vata dosha yra subalansuota, esate laimingas, kūrybingas ir gyvybingas, bet kai Vatas energija sutrinka, galite jausti nerimą.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai