Rudens makiažo tendencijos: neliksite nepastebėta

Rudens makiažo tendencijos
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Vieni madingieji sezono makiažai primena rudenėjančius medžių lapus, kiti trykšta atostogų vaizdus atkartojančiu spalvynu. Kad ir kuria tendencija susižavėtumėte, nė vienas šių drąsių makiažų nepastebėtas neliks.

Rudos lūpos

Rudenį makiažo meistrai įkvėpimo semiasi iš 10-ojo dešimtmečio ir į tendencijų gretas grąžina rūdų atspalvių lūpų dažus. Daugiau nei prieš 20 metų rudas lūpas populiarino aktorės Drew Barrymore, Angelina Jolie, modelis Naomi Campbell, dainininkės Gwen Stefani ir Jennifer Lopez. Šiandien rudus lūpdažius renkasi ne mažiau įtakingos pramogų pasaulio divos: atlikėjos Rihanna, Zendya, modelis Gigi Hadid, kosmetikos karalienė Kylie Jenner ir stiliaus ikona Olivia Culpo.

Šį sezoną madingiausi tamsesni ir bordinio rudumo lūpų dažai, o efektas – būtinai matinis. Nors dažnai girdime taisyklę, kad prie tamsių lūpų reikėtų derinti subtilų akių makiažą, šiandien ji negalioja. Mados namai „Area“ 2018 m. rudens kolekcijoje pristatė nokautuojantį rudų lūpų ir rusvo dūminio akių makiažo įvaizdį. Kitas madingas derinys – rudos lūpos ir auksu tviskantis žvilgsnis.

Rudens makiažo tendencijos

1. lūpų dažai „Color Riche Shine Lipstick“, L'OREAL PARIS; 

2. skysti lūpų dažai „Retro Matte“, MAC; 

3. matiniai lūpų dažai „Vice Comfort“, URBAN DECAY („Douglas“); 

4. lūpų dažai „Colour Crush“, THE BODY SHOP; 

5. skysti lūpų dažai „Always On Liquid“, SMASHBOX („Douglas“; 

„Instagram“ nuotraukos - @bottegaveneta ir @anteprimaofficial

Brangakmenių žvilgsnis

Kaip ir mados pasaulyje, taip ir grožio – viena pagrindinių rudens tendencijų yra vintažinis 9-ojo dešimtmečio stilius. Privalomas vakarinio (arba ekstravagantiško dieninio) makiažo akcentas – tarsi brangakmeniai žėrintys šešėliai. Dominuoja žalsvai mėlynų šešėlių paletė: vandenyno mėlis, mėlynai žaižaruojančios kolibrių plunksnos, safyrai, smaragdai ir sodrus ultramarinas. Vakaro makiažui šešėlių negailėkite ir denkite vokus intensyviai, kuo spalva ryškesnė, tuo geriau.

Rudens makiažo tendencijos

1. vokų ir kūno blizgučiai NYX; 

2. 5 spalvų šešėlių paletė „Dior“; 

3. šešėliai „Mirage Noir“, MAC; 

4. skysti vokų šešėliai „Yves Saint Laurent“; 

5. geliniai blizgūs akių šešėliai „Bobbi Brown“, („Douglas“); 

„Instagram“ nuotraukos – @doseofcolors

Maksimaliai tviskanti oda

Tviskantis kūnas – ekstremali prieš kelis sezonus atsiradusio strobingo kryptis. Dabar žvilginami ne tik skruostai, smilkinių sritis, akių vokai, bet ir lūpos, pečiai, dekoltė zona. Visoms sritims naudojama ta pati priemonė, tai tarsi monostrobingas. Visai nesvarbu, kad natūraliau atrodo rusvų ar gelsvų atspalvių šviesą atspindinčiomis priemonėmis padengti skruostai, dėmesys skiriamas efektingam įspūdžiui. Sidabras, šalti violetiniai ir rausvi atspalviai, šampano pustoniai – drąsiai naudokite įmantresnių spalvų švytinčią kosmetiką.

Rudens makiažo tendencijos

1. švytintys šešėliai „Dior“; 

2. kreminė šviesą atspindinti priemonė „Away We Glow“, NYX; 

3. skysta šviesą atspindinti priemonė „High Beam“, BENEFIT; 

4. šviesą atspindinčių šešėlių paletė „La Vie En Glow“, L'OREAL PARIS; 

5. spindintys šešėliai „Clarins“; 

6. šviesą atspindinčios priemonės pieštukas „Artdeco“ („Douglas“), 

„Instagram“ nuotraukos – @fentybeauty

Saulėlydžio tonai

Atėjus rudeniui saulės spinduliai persikelia į kosmetines. Neutralių atspalvių paletes keičia žvilgūs bronziniai, rusvi, plytų raudonio ir bordiniai vokų šešėliai. Madingasis makiažas – viena su kita persipinančios oranžinių pustonių spalvos, tarsi vokus padengęs saulėlydis. Šis šiltas akių makiažas ypač dailiai atrodo ant įdegusios odos, jeigu jūsiškė blyškesnė, rinkitės raudonesnių ir rausvesnių pustonių šešėlius. Saulėlydžio žvilgsnis – originali klasikinio dūminio akių makiažo alternatyva. Prie šio įvaizdžio derės ne tik nude atspalvio, bet ir sodraus raudonio lūpų dažai.

Rudens makiažo tendencijos

1. akių šešėliai „Dazzleshadow“, MAC („Douglas“); 

2. švytinčių skaistalų paletė „Shimmer Waves“, THE BODY SHOP; 

3. šešėlių paletė „Dior“; 

4. šešėlių paletė „Naked Petite Heat“, URBAN DECAY; 

5. šešėlių paletė „Clarins“ („Douglas“); 

„Instagram“ nuotraukos – @natashadenona, @doseofcolors

Gausybė rudeninių komplimentų jau laukia jūsų AKROPOLYJE!

Skaitykite daugiau