Rudeniški „Auksinio balso“ dalyvės Girmantės Vaitkutės pokyčiai

Girmantė Vaitkutė / R.Mickevičiūtės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Auksiniu Lietuvos balsu pretenduojanti tapti išskirtiniais vokaliniais sugebėjimais pasižyminti dainininkė Girmantė Vaitkutė rudenį pasitinka visiškai nauju skambesiu. Nacionalinėje televizijoje kartu su simfoniniu orkestru pasirodanti atlikėja, rodos, aukštą gyvos muzikos kartelę stengsis išlaikyti ir kituose savo pasirodymuose – jau šį šeštadienį Šv. Kotrynos bažnyčioje Girmantė pristatys kartu su styginių instrumentų kvartetu atliekamą programą „Meeting Adele”.

„Noras augti ir tobulėti visada skatina pokyčius” – sakė dainininkė, prasitarusi, kad ir kiti jos atliekami muzikiniai projektai nuo šiol gali skambėti kitaip. Tiesa, Girmantė pabrėžia, kad nei „Meeting Adele”, nei kitiems soliniams jos projektams populiarumo netrūko – bilietai į šiuos, dažnai kamerinėje aplinkoje vykstančius koncertus neretai iššluojami dar gerokai iki renginio. Kam tuomet keistis?

„Aš džiaugiuosi tą sakydama – jaučiu, kad augu kaip atlikėja, o kartu auga ir klausytojai” – atvirai pasakoja mergina, – „Nei aš, nei mano komanda nenorime laukti kol mano programos visiškai išsikvėps, siekiame užbėgti tam už akių ir naujoves pasiūlyti dar prieš nusibostant tam, ką turime dabar” – sako Girmantė, pridūrusi, kad iš pačios esmės, menas turi stebinti, o ne palaikyti status quo.

Atsinaujinusioje programoje kartu su Girmante scenoje pasirodys keturi jauni, tačiau labai talentingi menininkai, daugelio Lietuvos ir tarptautinių konkursų dalyviai bei diplomantai Kristina Morozova (I smuikas), Žydrė Ovsiukaitė (II smuikas), Vytenis Lisauskas (altas) ir Tomas Ramančiūnas (violončelė).„Su komanda turime nuomonę, kad svarbu ugdyti auditoriją – tikiu, kad viskas pavyks sėkmingai” – užtikrintai pokalbį baigia Girmantė.

Kaip jai ir styginių kvartetui seksis atrasti naują skambesį, pamatysime jau šeštadienį, rugsėjo 21 dieną šv. Kotrynos bažnyčioje.

Skaitykite daugiau