Rudeninis makiažas: 40+

Gwyneth Paltrow / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-24 08:49
Sulaukus keturiasdešimties moters grožis panašus į rudeninę gamtą. Išryškėja veido bruožai – gyvenimo patirtys suformuoja pirmąsias raukšleles. Tačiau brandus grožis gali būti paryškinamas daug drąsiau, nei ką tik besiskleidžiantis.

Dažna moteris dažo plaukus. Žino, kokios spalvos tinka. Moka jas derinti. Ir turi drąsos išmėginti naujoves. Taigi, ruduo yra puikus laikas pabrėžti savo gražiausiems bruožams ir derintis prie gamtos, kurioje dabar daugiausia spalvų. Laikas ir į savo makiažo paletę įsileisti rudeniškų atspalvių.

Ryškūs lūpų dažai, sodrios šešėlių spalvos ne tik nukreipia dėmesį nuo raukšlelių, bet ir padeda pabrėžti charakterio savybes, temperamentą.

Ieškančioms įkvėpimo, galbūt bus naudingi šie patarimai:

Kosmetikos priemonės be blizgesio. Net jei visą gyvenimą mėgote blizgias, perlamutrines spalvas, pabandykite matinę pudrą bei šešėlius. Toks makiažas atrodo labai natūralus, geriau maskuoja pigmentines dėmeles bei raukšleles. Rudenį, kai dienos trumpėja ir būna apsiniaukusios, galite rinktis sodresnes spalvas.

Ryškūs lūpų dažai. Sodrios lūpų dažų spalvos – brandžios moters privilegija. Tiesa, neretai moterys skuba ir pasidažo tik lūpas. Tačiau norėdamos atrodyti nepriekaištingai, nepamirškite ir makiažo pagrindo.

Atraskite skaistalus. Jei jų niekada nenaudojote – pats laikas išbandyti. Tiesa, brandžioms moterims patartina rinktis šviesesnes skaistalų spalvas. Kuo tamsesni ir ryškesni skruostai, tuo vyresnė atrodote.

Nepamirškite, kad skaistalai ir makiažo pagrindas – neišskiriamas duetas. Jei labai skubate, galite skaistalais labai lengvu sluoksniu paryškinti odą po antakiais. Akys labiau spindės. Išbandykite persikinius atspalvius. Jie suteiks veidui šilumos.

Atsisakykite juodos spalvos. Ypač jei esate šviesiaplaukė arba jūsų oda labai balta. Juodas akių kontūras, juodi antakiai sendina. Išbandykite šiltus rusvus atspalvius ar pilkus. Vietoj kontūrinio pieštuko galite naudoti šešėlius. Veido bruožai atrodys švelnesni. Tiesa, juoda spalva tiks darantis vakarinį makiažą. Tuomet nepamirškite ir maskuojančių bei švytėjimo suteikiančių priemonių.

Ryškinkite ir akis, ir lūpas. Pamirškite kažkada girdėtą taisyklę, jog reiktų pasirinkti, ką ryškinsite – akis ar lūpas. Juk dažytos lūpos ir akys nereiškia, kad makiažui renkatės raudoną ir juodą spalvas. Natūralios spalvos lūpų dažai, švelnūs šešėlių tonai, lengvas pudros ar skaistalų sluoksnis kaip tik paryškins gražiausius veido bruožus.

Neignoruokite savo amžiaus. Jei jūsų grožio ritualai apsiribodavo drėkinančio kremo potėpiais prieš dažantis ir makiažo valiklio naudojimu vakare, pats metas puoselėti grožį ir nusipirkti paakių kremą. Juk čia oda itin plona bei pažeidžiama. Vėstant orams drėkinamuosius kremus laikas pakeisti maitinamaisiais.

Bėgant metams reiktų saugoti odą ir nuo tiesioginių saulės spindulių. Jie išdžiovina odą, todėl ji greičiau sensta, joje atsiranda pigmentinių dėmių. Nepamirškite to artėjant pavasariui, o dabar, jei oda po vasaros yra kiek nualinta ir išsausėjusi, pasirūpinkite jos maitinimu bei drėkinimu.

Nors jaučiatės jauna, nesibaiminkite priemonių, skirtų brandžiai odai. Net dekoratyvinė kosmetika gražiau atrodys, jei ji bus skirta jūsų amžiaus moterims. Juk veido oda susiduria su daug daugiau iššūkių nei bet kuri kita kūno dalis. Todėl ir laikas ją paliečia pirmiausia.

O makiažo idėjų siūlome pasisemti iš gražiausių Lietuvos bei užsienio moterų, kurios jau yra 40+.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai